آبرامز و تارانتینو «پیشتازان فضا» را می‌سازند

آی ‌سینما: کوئنتین تارانتینو و جی. جی. آبرامز کارگردان «جنگ ستارگان 7» برای ارایه طرح و برنامه‌ریزی درباره قسمت جدید مجموعه فیلم‌های «پیشتازان فضا» با استودیو پارامونت همکاری می‌کنند. در حال حاضر، جزییات طرح ارایه شده محرمانه است.
به نوشته ددلاین، تارانتینو و آبرامز تا مرحله آماده شدن فیلمنامه منتظر خواهند ماند. از سوی دیگر، ورایتی به نقل از منابع آگاه گفته دو فیلمساز معروف هالیوود در تدارک آماده‌سازی اتاق نویسندگان دنباله بعدی این مجموعه علمی-تخیلی هستند.
در صورت به تصویب رسیدن فیلمنامه از سوی هر دو طرف، تارانتینو در مقام کارگردان و آبرامز به عنوان تهیه‌کننده این پروژه سینمایی، قرارداد نهایی با پارامونت را امضا خواهند کرد. طرح اولیه این روزها در مرحله توسعه و گسترش به سر می‌برد و این در حالی است که ساخت دنباله جدید «پیشتازان فضا» (Star Trek) جزو اولویت‌های اصلی استودیو پارامونت به شمار می‌رود.
آبرامز و تارانتینو «پیشتازان فضا» را می‌سازند
آبرامز تا پیش از آن که به سراغ کارگردانی «جنگ ستارگان 7: نیرو بر می‌خیزد» برود، دو قسمت از مجموعه سینمایی «پیشتازان فضا» را در مقام کارگردان مقابل دوربین برده بود. تارانتینو از هواداران پر و پا قرص این مجموعه علمی-تخیلی است و در طول سال‌ها، بارها ارجاعاتی به «پیشتازان فضا» را در فضای فیلم‌هایش آورده است.
آخرین فیلم این مجموعه تحت عنوان «پیشتازان فضا دیگر سو» به کارگردانی جاستین لین روی پرده رفت اما عملکرد موفقی در گیشه نداشت. تارانتینو این روزها درگیر مرحله پیش تولید نهمین فیلم بلند کارنامه‌اش است که استودیو سونی امتیاز ساخت و پخش آن را خریداری کرده است. آبرامز هم مشغول انجام مراحل پیش تولید «جنگ ستارگان 9» است.
پارامونت از اظهارنظر درباره این همکاری خودداری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *