آموزش استخراج و کسب رایگان بیت کوین با مرورگر CryptoTab

امروزه ارز مجازی یکی از بهترین راه های درامد اینترنتی برای همه دنیاست که شما هم می توانید با یک راه آسان از بیت کوین رایگان استفاده کنید. همانطور که تخمین زده شده بزودی هر ۱ بیت کوین برابر با ۸۰ میلیون تومان و حتی بیشتر از این ارقام خواهد شد. اما سایت های زیادی در زمینه کسب رایگان بیت کوین وجود دارند که فقط وقت شمارا تلف میکنند و مدت بسیار زیاد و حجم اینترنت زیادی می خواهد. امروز ما با یک راه آسان و رایگان و با صرف اندکی زمان بدون فشار آمدن به سیستم شما و تنها با استفاده مقادیر کمی از CPU شما را آموزش خواهیم داد که می توانید با این راه هم به کارهایتان برسید و هم در حین انجام کارهای خود با لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی بیت کوین رایگان کسب کنید.

توجه کنید که با گوشی موبایل هم می توانید بیت کوین رایگان کسب کنید!

۱٫ فقط یک مرورگر نصب کنید

ابتدا مرورگر CryptoTab که برای این کار ساخته شده و از روی کروم نسخه برداری شده است را با کلیک روی تصویر زیر دانلود کنید

این مرورگر چطور بیت کوین استخراج می کند؟

خیلی ساده است. تنها مقادیر کمی از CPU شما توسط این مرورگر استفاده می شود و بجای آن به ما BTC واحد بیت کوین را می دهد! فقط کافیست یک بار امتحان کنید و ببینید که هیچ مشکلی درسیستم شما از جمله سرعت بوجود نمی آید چون مقدار استفاده از CPU توسط این مرورگر بسیار پایین است. تا امروز نزدیک ۱ میلیون کاربر در حال استفاده از این مرورگر و کسب بیت کوین هستندپس عجله کنید!

طبق تصویر زیر بعد از رفتن داخل سایت روی گزینه ای که درتصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید

۲٫ شروع به کسب بیت کوین کنید!

 

بعد از این که این مرورگر کم حجم را نصب کردید خیلی زود می توانید آنرا باز کرده و شروع به کسب بیت کوین رایگان کنید. شما میتوانید همه کارهای روزمره و حتی بازی های خودرا انجام دهید بدون اینکه ذره ای افت سرعت را تجربه کنید.

در قسمت پایین صفحه مرورگر می توانید میزان استفاده از CPU خودرا مشخص کنید

۳٫ کاملا ایمن بیت کوین خود را در کیف پول قرار دهید

در قسمت راست صفحه مرورگر با کلیک روی گزینه WithDraw می توانید تمام بیت کوین های خودرا به کیف پول خود که متصل به GMAIL شماست انتقال دهید و بیت کوین های خودرا برداشت کنید.

 

دانلود مرورگر برای استخراج بیت کویت رایگان

تا دیر نشده شروع به استخراج بیت کوین کنید و پولدار شوید. بیت کوین هرروز به صورت ایمن قابل خرید و فروش است. از طریق این مرورگر و کیف پول خود که به ایمیل شما متصل است می توانید سریعا و در هرزمان بیت کوین خودرا تبدیل به دلار کنید و پولدار شوید!

۲ Comments on “آموزش استخراج و کسب رایگان بیت کوین با مرورگر CryptoTab”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *