آپدیت iOS 10.0.2 منتشر شد؛ رفع مشکلات ایرپاد آیفون 7

آپدیت iOS 10.0.2

آپدیت iOS 10.0.2 منتشر شد؛ رفع مشکلات ایرپاد آیفون 7

چندی پیش خبرهایی در مورد نقص کلید کنترل در بعضی از ایرپاد‌های لایتنینگ آیفون 7 منتشر شد. در این نقص هنگامی که هدفون به گوشی متصل می‌شد، گاهی اوقات و نه همیشه، کلیدهای فیزیکی موجود بر روی ایرپاد از کار افتاده و در واقع در هنگام استفاده از آنها، هیچ گونه واکنش و یا تغییری در گوشی و یا آهنگ های در حال پخش مشاهده نمی‌شد. از طرفی جالب است بدانید که این اتفاق برای هدفون هایی که با آداپتور تبدیل لایتنینگ به گوشی متصل شده بودند نیز رخ می‌داد. شرکت اپل نیز این موضوع را رسما تایید کرد و گفت در بروزرسانی های آینده این موضوع را برطرف خواهد ساخت. حالا آپدیت iOS 10.0.2 برای حل این مشکل عرضه شده است.

هم اینک آپدیت iOS 10.0.2 (آی او اس 10.0.2) این مشکل و نقص را به طور کامل رفع کرده است. علاوه بر آن مثل این که مشکلات و باگ هایی مربوط به برنامه عکاسی آیفون 7 نیز وجود داشت که در نهایت باعث کرش شدن آن می‌شد. از طرفی باگ های موجود در نگارش اصلی از فعال شدن و اجرای بعضی کنترل های مربوط به برنامه ها و اپلیکیشن ها (app extensions) جلوگیری می‌کرد.

این بروزرسانی هم اینک قابل دانلود و نصب توسط کاربران است. به منظور مشاهده و دریافت آن می‌توانید از مسیر Settings < General < Software Update آن را بیابید. بسته به این که از کدام نسخه iOS در حال دریافت این نگارش هستید ممکن است حجم نهایی ترافیک از دست رفته شما بین 30 تا 60 مگابایت برآورد شود. این نسخه از نسل آیفون 5 به بعد قابل دریافت و نصب خواهد بود.

آپدیت iOS 10.0.2 اپل منتشر شد

نظر شما در مورد آپدیت iOS 10.0.2 (آی او اس 10.0.2) اپل چیست؟

1395-07-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *