آیا آپدیت سیستم عامل گوشی برای شما مهم است؟ (نظرسنجی)

آیا آپدیت سیستم عامل گوشی برای شما مهم است؟ (نظرسنجی)

آیا آپدیت سیستم عامل گوشی برای شما مهم است؟ (نظرسنجی)

آپدیت سیستم عامل گوشی های هوشمند ترفندی‌ست که سازندگان از آن به عنوان کلیدی طلایی برای فروش محصولاتشان یاد می‌کنند. اما آیا ارتقا سیستم عامل برای شما مهم است؟

بسیاری از تولیدکنندگان اسمارت فون با عرضه یا عدم عرضه آپدیت سیستم عامل گوشی های موبایل، قادرند تا توجه کاربران را از یک محصول به محصولی جدیدتر جلب کنند. با این ترفند، علاوه بر بروز رسانی و ارتقای امنیت سیستم عامل، امکانات جدیدی را برای ترغیب مصرف‌کنندگان به خرید کالاهایشان به کار خواهند گرفت.

به عنوان نمونه، اگرچه کمپانی سامسونگ در سال‌های اخیر تلاش بیشتری برای نظم‌دادن به آپدیت سیستم عامل گوشی های خود نسبت به قبل داشته، اما برخی محصولات جدیدش را به نسخه دو سال پیش سیستم عامل اندروید مجهز کرده است. عدم عرضه آپدیت اندروید 7 برای گوشی گلکسی A7 مدل 2017 یکی از این دست نمونه‌هاست؛ اسمارت فونی که هنوز هم ورژن 6.0 سیستم عامل اندروید (که در سال 2015 توسط گوگل منتشر شده بود) را اجرا می‌کند.

آیا آپدیت سیستم عامل گوشی برای شما مهم است؟ (نظرسنجی)

همانطور که می‌دانید، کمپانی گوگل هفته گذشته چهارمین و آخرین نسخه پیش‌نمایش اندروید O را برای توسعه‌دهندگانش عرضه کرد. با این حال، بسیاری از امکانات و ویژگی‌هایی که محصولات سامسونگ از آنها پشتیبانی می‌کنند، در اندروید خالص گوگل وجود ندارد. برخی از این قابلیت‌ها شامل سیستم تشخیص عنبیه چشم، Secure Folder، تم‌های متنوع و تکنولوژی صفحه همیشه روشن است.

حال با دانستن این مسایل، چقدر به ارتقا و آپدیت سیستم عامل گوشی خود اهمیت می‌دهید؟ عملکرد کمپانی سازنده گوشی هوشمندتان در ارتقای سیستم عامل محصولاتش را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

ضمن شرکت در نظرسنجی زیر، دیدگاه خود در خصوص آپدیت سیستم عامل گوشی هوشمندی که در دست دارید را برای ما و سایر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 190979, container: “#tp-5bd1da79339c9” });

1396-05-08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *