آیپد 10.9 اینچی جدید بدون حاشیه کناری نمایشگر از راه خواهد رسید

آیپد 10.9 اینچی

آیپد 10.9 اینچی بدون حاشیه کناری صفحه، اوایل تابستان 2017 معرفی می‌شود

در حالی که روند فروش تبلت‌های سری آیپد با روی کار آمدن تبلت‌های مبتنی بر ویندوز 10 روزبه‌روز در حال کاهش است، تحلیلگران موسسه بارکلیز بر این عقیده‌اند که اپل برای توقف این روند در نظر دارد اوایل تابستان سال آینده میلادی آیپد 10.9 اینچی جدید که به پنلی بدون حاشیه کناری تجهیز شده است را معرفی کند.

منبع خبر همچنین معتقد است که شرکت اپل برای پاسخ به نیاز بازار در نظر دارد سال آینده دست کم از سه مدل جدید آیپد در یک مراسم رونمایی کند که گل سر سبد آن‌ها آیپد 10.9 اینچی جدید بوده که حاشیه کناری نمایشگر آن به کلی حذف شده است.

در سوی دیگر هرچند این احتمال وجود دارد که اپل هر دو مدل 12.9 و 9.7 اینچی آیپد پرو را هم با قابلیت‌های ارتقا یافته در معرض دید عموم قرار دهد، با این حال مدیران کوپرتینویی برای تولید آیپدی با هزینه کمتر نیز برنامه ریزی کرده‌اند؛ آنها قصد دارند آیپد 9.7 اینچی با قیمتی ارزان‌تر را در کنار آیپدهای فوق معرفی نمایند. علاوه بر این، از آنجا که این محصول تقریبا یک میان رده در سری جدید تبلت‌های اپل محسوب می‌شود، حتی این احتمال وجود دارد که پسوند “Pro” هم از نام آن حذف گردد.

استفاده آیپد 10.9 اینچی اپل از یک تراشه A10X

از آنجا که اغلب هواداران این برند ترجیح می‌دهند به جای صرف هزینه بیشتر برای خرید آیپد مینی، به استفاده از آیفون 7 پلاس روی آورند، شنیده می‌شود که اپل امسال برنامه‌ای به منظور معرفی نسخه جدیدی از آیپد مینی نخواهد داشت. همچنین انتظار داریم که تبلت‌های 12.9 اینچی و 10.9 اینچی سری آیپد با تراشه A10X ساخت TSMC معرفی شوند که تنها تأمین کننده نسل بعدی تراشه‌های 10 نانومتری به شمار می‌رود.

در همین حال اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش گزارشی مبنی بر احتمال استفاده از نمایشگری دو لبه خمیده و بدون حاشیه کناری در آیفون 8 منتشر شد که منبع خبر با استناد به همین گزارش معتقد است: اپل نمایشگرهای بدون حاشیه را در سایر محصولات خود نیز استفاده خواهد کرد، از این رو تجهیز آیپد 10.9 اینچی جدید نیز به نمایشگری از نوع AMOLED و بدون حاشیه کناری دور از ذهن نخواهد بود.

1395-08-22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *