احتمال جدایی تبریزی از ذوب قوت گرفت

ورزش سه: مرتضی تبریزی یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب‌آهن طی فصول اخیر بوده که با توجه به اتمام قراردادش در پایان لیگ شانزدهم، شایعه جدایی او از جمع ذوبی‌ها و پیوستنش به تیم‌هایی همچون استقلال مطرح بود؛ اما بعد از آنکه امیر قلعه‌نویی هدایت این تیم اصفهانی را برعهده گرفت، تبریزی هم قراردادش را تمدید کرد.
 
با وجود اینکه تبریزی در 14 هفته اخیر لیگ برتر 5 گل زده، دو پاس گل داده و دو پنالتی هم گرفته است؛ اما نمایش دور از انتظاری در این فصل داشته و نتوانسته مثل دو سال گذشته موثر ظاهر شود تا مورد انتقاد نیز قرار بگیرد.
 
تبریزی بعد از پنالتی‌ای که در دیدار اخیرشان مقابل پرسپولیس از دست داد، با تصمیم قلعه‌نویی از ابتدای نیمه دوم نیمکت‌نشین شد تا کمی هم مشخص شود اختلافاتی بین او و ذوبی‌ها پیش آمده است.
 
احتمال جدایی تبریزی از ذوب قوت گرفت
 
در حالی که عنوان می‌شود احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور و دانیال اسماعیلی‌فر برای گذراندن دوران سربازی در نیم‌فصل از ذوب‌آهن خواهند رفت؛ اما اکنون به نظر می‌رسد یکی دیگر از بازیکنان سرشناش این تیم ساز جدایی کوک کرده و قصد جدایی از این تیم را دارد؛ تبریزی امروز در پیامی اینستاگرامی عنوان کرده «من ازکوچ پرندگان فهمیدم، هرجا هوای برخورد سرد شد، باید رفت.» تا با انتشار این مطلب شایعه جدایی از ذوب‌آهن را جدی‌تر کند.
 
تبریزی یکی از بازیکنانی است که گفته می‌شود در فهرست خرید نیم‌فصل استقلال تهران حضور دارد؛ اما با این حال باید احتمال داد علاوه بر آبی‌ها، تراکتورسازی و یحیی گل‌محمدی که با سبک بازی مهاجم ذوبی‌ها آشناست نیز به دنبال جذب او هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *