ارتباط دختر و پسر، ناجا و گشت نسبت

سردار اسماعیل احمدی مقدم ظهر یکشنبه در حاشیه دیدار مردمی در جمع خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت جرایم جنایی گفت: متاسفانه فرهنگ کم تحملی و کاهش آستانه تحمل باعث افزایش بروز جرم می شود.

 رد آمار دوستی 80 درصد دختران و پسران

وی با رد آمار دوستی 80 درصد دختران و پسران گفت: اعلام این آمار با امنیت روانی جامعه در تضاد است و اگر کسی این آمار را اعلام کرده است قصد متشنج کردن افکار جامعه را داشته است.

خوشبختانه معتادان تحصیلکرده و جرم در میان تحصیلکرده ها بسیار پائین است. رسانه ها نباید این گونه تحقیق ها را که کسی آن را تایید نکرده است منتشر کنند.

 این آمارها سیاه نمایی و بعضا برای رسانه های دیگر که بدنبال سیاه نمایی هستند خوراک خبری تولید می کنند. حاضرم با این افرادی که این آمار را می دهند مناظره کنم و اگر این آمار درست بود از سمت خود استعفا می دهم.

 در ارتباط دختر و پسر دخالت نمی کنیم

وی با رد دخالت پلیس در رابطه دختر با پسر اظهار داشت: در ارتباط دختر و پسر دخالت نمی کنیم و از سایتی که خبر کذب فعالیت گشت نسبت را به منتشر کرده بود شکایت کردیم.

احمدی مقدم گفت: برای پرسیدن نسبت دختر و پسر در خیابان ایست و بازرسی نمی گذاریم و همانطور که درگذشته گفتم سرک کشیدن در زندگی شخصی مردم به پلیس مربوط نمی شود.

وی افزود: پلیس با کسانی که باندهای فساد تشکیل داده و دختران را اغفال می کنند برخورد می کنیم.

منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *