ارسال دعوت نامه‌های رویداد 5 آبان مایکروسافت

ارسال دعوت نامه‌های رویداد 5 آبان مایکروسافت

همان طور که از خبرها و شایعات انتظار می‌رفت شرکت مایکروسافت بالاخره نشانه ای از برنامه آینده خود به منظور معرفی محصولات جدیدش را نشان داد. رویداد 5 آبان مایکروسافت جوابی مناسب به شایعاتی است که به تازگی نظر بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کرده بود. 

رویداد 5 آبان مایکروسافت کلید خورد

همان طور که احتمالا باخبر هستید، دیروز دو خبر در مورد کامپیوتر آل این وان سری سرفیس و همچنین موس و کیبورد سری سرفیس مایکروسافت منتشر کردیم. در این دو خبر به این موضوع اشاره شد که احتمال دارد در آینده نزدیک شاهد معرفی محصولات جدید شرکت مایکروسافت باشیم. زیرا از آخرین رویداد رسمی مایکروسافت یک سالی می‌گذرد. در هر صورت امروز مایکروسافت رسما دعوت نامه رویداد 26ام ماه اکتبر (مصادف با پنجم ماه آبان) خود را ارسال کرد.

در تصویر مربوط به این دعوت نامه هیچ چیز خاصی نمایانگر نیست و از این رو نمی‌توانیم حدس بزنیم که این مراسم یک رویداد به منظور معرفی محصولات سخت افزاری این شرکت بزرگ باشد. بر اساس توییتی که مایکروسافت در صفحه رسمی خود منتشر کرده است عبارت “what’s next for Windows 10” درج شده که به معنا و مفهوم خبرهایی جدید برای ویندوز 10 است. علاوه بر آن تصویر تیزر این دعوت نامه نیز بر روی یک شیشه نوشته شده است که البته با برگرداندن آن عبارت “Imagine what you’ll do” مشاهده خواهد شد. از این عبارت نیز می‌توان این طور فهمید که احتمالا در طی این مراسم از ویژگی های جالب و جدیدی رونمایی خواهد شد که از آپدیت های ویندوز 10 انتظار می‌رفت.

در هر صورت احتمال معرفی کامپیوتر آل این وان سری سرفیس مایکروسافت بسیار زیاد است. زیرا این کمپانی هنوز هیچ دستگاه بزرگ و قابل توجهی مجهز به ویندوز 10 را معرفی نکرده است و از طرفی به تازگی پتنت های مایکروسافت نیز که مربوط به یک دستگاه مشابه آی مک اپل است و دارای بخشی ماژولار به منظور قرار گیری سخت افزار و آپدیت آنها بوده، فاش شده است. وب سایت The Verge نیز این سری از شایعات منتشر شده را تایید گرفته و می‌گوید مایکروسافت قصد و برنامه ای خاص به منظور آپدیت (عرضه) محصولی جدید در سری لپ تاپ یا تبلت های خود را نخواهد داشت. زیرا با همکاری دیگر شرکت ها در این بخش می‌تواند پیشرفت های خوبی داشته باشد.

رویداد 5 آبان مایکروسافت در شهر نیویورک و در ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار خواهد شد؛ به نظر شما مایکروسافت از چه محصولاتی رونمایی خواهد کرد؟

1395-07-17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *