استیلی، جوان 20 ساله را از نابینایی نجات داد

خبرورزشی:  به طور قطع حمید استیلی راضی نیست این مطلب رسانه‌ای شود اما ما معتقدیم انتشار اقدامات نیکوکارانه چهره‌های سرشناس می‌تواند الگویی برای سایر مردم باشد.بر همین اساس بدون کسب اجازه از پیشکسوت خوشنام پرسپولیس و فوتبال ایران تصمیم گرفتیم حرکت ارزشمند استیلی را منتشر کنیم. اما ماجرا چیست؟
 
شنیدیم چند روز پیش جوان 20 ساله‌ای باید چشمان خود را جراحی می‌کرد که از خطر نابینایی کامل رهایی پیدا کند. از آنجایی که طرف خانواده متمولی نداشت و مادرش خدمتگزار یکی از مدارس حاشیه شهر تهران بود با مشکلاتی مواجه شد.

این جوان 20 ساله پدری هم نداشت که کمک‌حالش باشد و بنابراین مادر پیرش مستأصل شده بود که چه‌کار کند.

او باید یک‌شنبه صبح جراحی می‌شد و به رغم مساعدت معلمان آن مدرسه و مدرسه همجوار هنوز پول برای واریز به بیمارستان قبل از عمل جراحی کم داشت.

ماجرا از طریق یکی از دوستان مشترک به گوش حمید استیلی رسید و زننده گل قرن (به آمریکا در جام جهانی 1998 فرانسه) شبانه کسری مبلغ عمل جراحی جوان 20 ساله را واریز کرد تا مشکل او و خانواده‌اش حل شود.

شنیدیم این عمل جراحی با موفقیت انجام شده و خانواده جوان 20 ساله دعاگوی حمید استیلی شدند و…

حمید استیلی یکی از چهره‌های فوتبالی است که نه تنها در فوتبال درخشید و برای کشورمان کسب افتخار کرد بلکه کارهای خیریه‌اش هم زبانزد خاص و عام است. تقبل هزینه درمان چشم یک جوان 20 ساله فقط یکی از این کارها بود که ما شنیدیم و رسانه‌ای کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *