امید به پخش «ربنا» در برنامه زنده تلویزیونی

خبرگزاری مهر: در حالی که در نخستین شب‌های پخش برنامه «شهر باران» داریوش کاردان که پس از پنج سال دوری به صحنه اجرای تلویزیونی برگشته، مدام از زمان کوتاه پخش برنامه (19:45 تا 21) گلایه داشت، شب گذشته جمعه 13 تیر این برنامه ساعت 20:15 از شبکه یک سیما روی آنتن رفت و مجری باز هم از این امر انتقاد کرد.

در ادامه بدون هیچ درنگی، نخستین مهمان برنامه به استودیو آمد و او آرش راستگو بود که درباره خانواده‌اش از جمله خواهر بزرگترش الهه راستگو توضیح می‌داد.

پس از این مجری از خواهر او برای حضور دعوت کرد و الهه راستگو عضو شورای شهر تهران وارد قاب دوربین برنامه شد. او به عنوان یک زن فعال اجتماعی درباره حضور در شورای شهر و مسئولیت‌های زندگی سخن گفت و از دختر نوجوانش عذرخواهی کرد که با وجود پشت سر گذاشتن سال منتهی به کنکور، نتوانسته به عنوان مادر کمکی به فرزندش کند. همچنین رو به دوربین با مادر خود نیز سخن گفت و در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، از او و پدرش تشکر کرد.

پس از اذان مغرب و زمانی که کاردان مشغول خواندن نظرات مخاطبان بود اعلام کرد بسیاری از مردم پیام داده‌اند که چرا ربنا را پخش نمی‌کنید و خواهش می‌کنیم این دعا را روی آنتن بفرستید.

کاردان هم نسبت به این موضوع اظهار امیدواری کرد و گفت: انشالله به زودی مشکل پخش ربنا حل می‌شود.

البته وی نامی از خواننده این ربنا نبرد. به تازگی چنگیز حبیبیان هم یک ربنا خوانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *