اپل از ساخت نمایشگرهای بزرگ 5K منصرف شد

اپل از ساخت نمایشگرهای بزرگ 5K منصرف شد

اپل از ساخت نمایشگرهای بزرگ 5K منصرف شد

آیا ساخت نمایشگرهای بزرگ 5K همچنان توسط اپل دنبال می‌شود؟ از وقتی که شایعه ساخت نمایشگرهای بزرگ 5K در رسانه‌ها پیچید، زمان زیادی می گذرد. قرار بود شرکت اپل یکی دیگر از رویاهای دنیای فناوری را محقق سازد، اما گویا اپل از تحقق این رویا دست کشیده است.

همین چند هفته پیش بود که این شرکت اعلام کرد ساخت خودروهای خودران را به حالت تعلیق درآورده است. اپل از ساخت خودرو خودران منصرف و دلیل چنین انصرافی نیز گذر از بحران‌های مدیریتی و تغییرات مختلف در این شرکت عنوان شده بود.

نمایشگرهای بزرگ 5K اپل ساخته نمی‌شوند

گویا قرار است یک بار دیگر طرفداران این برند خوش‌نام جهانی ناامید شوند و از داشتن یکی دیگر از محصولات رویایی آن محروم گردند. شاید مشتریان این برند مجبور شوند برای داشتن یکی از نمایشگرهای بزرگ 5K، رویکرد و انتظار خود را از اپل به سمت ال جی جهت‌دهی کنند. زیرا اپل اعلام کرده است که تولید این نمایشگرها یک فعالیت مستقل در حوزه نمایشگرهای بزرگ نخواهد بود.

هر دو نمایشگرهای اولترا فاین UltraFine شرکت ال جی در همکاری با اپل طراحی شده‌اند، اما اپل هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی در خصوص نمایشگرهای بزرگ 5K خود منتشر نکرده است، لذا می‌توان نتیجه گرفت تا زمانی که این شرکت در خصوص تولید مستقل این محصول اظهار نظری نکند، باید با آن خداحافظی کرد.

اپل همواره به تولید محصولات نامتعارف شهرت داشته است و با وجودی که از تولید مانیتور‌ها فاصله گرفته بود، اما همچنان به نظر می‌رسید که قصد دارد در حوزه این فناوری نیز محصول مختص به خود را معرفی کند.

این فرایند آنچنان جدی به نظر می‌رسید که رسانه‌ها اعلام می‌کردند اپل به زودی یک مانیتور با پشتیبانی از دقت 5K را روانه بازار می کند و تاکید داشتند که اپل دقت 5K را برای نمایشگر جدید خود انتخاب کرده است.

1395-08-08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *