اکبری: به آراء احترام می‌گذارم تا دلشان خوش باشد

خبرگزاری فارس: پیمان اکبری درخصوص آرای کمیته انضباطی و محرومیتش از حضور در بازی فردای تیمش برابر کاله اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که من فقط از حق تیمم دفاع کردم و خوشحالم که تیمم به حقش رسید و مقابل شهرداری ارومیه 3 بر صفر برنده اعلام شد. حتماً آقایان چون می‌خواستند پشت پرده از آرای آنها راضی باشد من و معروف را هم یک جلسه محروم کردند.

وی ادامه داد: در هفته‌های گذشته موردی داشتیم که یک مربی توهین‌های بسیار بدی به داور کرد، اما محروم نشد. داور آن مسابقه هم در تلویزیون تایید کرد که آن مربی چه توهین‌هایی به وی کرده، اما کمیته محترم انضباطی هیچ محرومیتی برای آن شخص درنظر نگرفت. با وجود اینکه ما را مصلحتی محروم کردند، اما من به نظر کمیته انضباطی احترام می‌گذارم تا آقایان دلشان خوش باشد.

سرمربی تیم والیبال پیکان عنوان کرد: درمورد معروف هم باید بگویم که داور در جلسه کمیته انضباطی هم اعلام کرد که خودش از پیکان تیم من خواسته بود تا داور دوم را صدا کند، اما برخی‌ها این موضوع را نمی‌دانستند و از تصاویر چیز دیگری برداشت کردند.

اکبری درمورد دیدار فردای تیمش برابر کاله در غیاب خودش و معروف تصریح کرد: کاله تیم بسیار خوب و خطرناکی است. در غیاب معروف شک ندارم که پزشکی به خوبی از عهده کار برمی‌آید و نگرانی از این بابت نداریم. ضمن اینکه پاسور تیم جوانان پیکان هم در بازی فردا به عنوان پاسور دوم حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *