اکران بازسازی فیلم «پسر جهنمی» در سال 2019

گیم نیوز: تاریخ اکران بازسازی فیلم «پسر جهنمی» (Hellboy) مشخص شد. بنا بر اعلام کارگردان و سازندگان این فیلم، آن‌طور که هالیوودریپورتر گزارش داده است، این فیلم در 11 ژانویه‌ی 2019 اکران می‌شود. یعنی تقریبا یک سال و یک ماه دیگر. طرفداران Hellboy باید 21 دی ماه 1397 منتظر اکران این فیلم و طبیعتا نسخه‌های پرده‌ای آن باشند!
 
اکران بازسازی فیلم «پسر جهنمی» در سال 2019
 

این مجموعه‌ی جدید از پسر جهنمی قرار است با بازی «دیوید هاربر» (بازیگر سریال Stranger Things) کلید خورده است و «یان کم شین» و «میلا یووویچ» دیگر بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند. گیلرمو دل‌تورو، کارگردان قسمت‌های قبلی فیلم Hellboy در ساخت این ریبوت دخالتی تخواهد داشت. بازیگر قبلی نقش پسر جهنمی «ران پرلمن» هم در این فیلم حاضر نخواهد شد. اما خالق Hellboy یعنی آقای «مایک میگ‌نولا» در نوشتن فیلمنامه‌ی این فیلم همکاری می‌کند. ابتدا این فیلم قرار بود قسمت سومی باشد برای آن‌چه زمانی به عنوان سه‌گانه‌ی Hellboy دل‌تورو شناخته می‌شد. اما بعدا مشخص شد که این مجموعه از نو راه اندازی می‌شود و با ساخت یک ریبوت، قرار است سوای دو فیلم قبلی که از آن ساخته شده، حالا یک سه‌گانه‌ی کاملا جدید برای این شخصیت منتشر شود.

با انتشار اولین تصاویر از هل‌بوی جدید، طرفداران از این شخصیت استقبال کرده‌اند. در حال حاضر بحث های حاشیه‌ای در مورد تعداد عضلاتی که در شمایل بدن Hellboy پیدا است، در اینترنت در جریان است!

این فیلم همچنین زمانی که Ed Skrein بازیگر این فیلم متوجه شد برای بازی در نقش یک شخصیت رنگین‌پوست انتخاب شده است به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد. او از دست‌اندرکاران فیلم خواست تا یک بازیگر که نژادش به شخصیتِ داستان می خورد برای این نقش استفاده کنند. در حال حاضر Daniel Dae Kim ایفای این نقش را بر عهده گرفته است. ایجنتی که می‌تواند به یک ببر جگوار تبدیل شود.

هنوز چیز زیادی در مورد این فیلم، داستان آن و به خصوص مقطع زمانی روایت آن مشخص نشده و همچنین اسم آن را نمی‌دانیم. احتمالا Hellboy یک اسم تک کلمه‌ای نخواهد داشت. اخبار بیشتر در مورد این فیلم را در گیم‌نیوز خواهید خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *