اگر تیم ملی نتیجه گرفت، با پراید فرار کنید!

آرتین زهرایی در خبرآنلاین نوشت: همه دوستانی که شوخی با تیم ملی را برای کم شدن فشارهای ناشی از گروه سخت تیم ملی در جام جهانی‌ مجاز می‌دانند و حتی سخیف‌ترین لودگی‌ها و شوخی‌ها را به بی‌جنبگی ما نسبت دادند، فراموش نکنند هیچ سهمی در آن بازی تاریخی مقابل آرژانتین نداشتند‌.
 

یک تئوری خیلی ساده در لابه‌لای شوخی‌های خیابانی و محفلی با تیم ملی وجود دارد‌؛ در واقع آنهایی که تیم ملی را با لودگی و تمسخر به زیر خط فقر کشانده‌اند و حریفان ایران را «فراری و لامبورگینی» و تیم ما را پراید خطاب می‌کنند، باید به این فرمول بدیهی پایبند باشند‌؛

 در فردای جام جهانی‌ اگر به هر دلیل، یک یا دو نتیجه خوب در جام جهانی‌ حاصل شد و تیم ملی ایران مایه افتخار و سربلندی بود، همه آنهایی که برای این تیم جوک ساختند، باید سوار پرایدهای خود شوند و اجازه بدهند ما با لامبورگینی بی‌همتای خود در تمام دنیا ویراژ بدهیم.

پایه این شرط به ظاهر ساده هستید؟

همه دوستانی که شوخی با تیم ملی را برای کم شدن فشارهای ناشی از گروه سخت تیم ملی در جام جهانی‌ مجاز می‌دانند و حتی سخیف‌ترین لودگی‌ها و شوخی‌ها را به بی‌جنبگی ما نسبت دادند، فراموش نکنند هیچ سهمی در آن بازی تاریخی مقابل آرژانتین نداشتند‌؛ چون احتمالاً جزو همان دسته از افرادی بودند که تیم ملی کشور را با شوخی و کنایه لت و پار می‌کردند!

یک بار نبینیم بعد از یک بازی خوب ایران، صورت‌ها را ماسک بزنید و رنگ کنید و به خیابان‌ها بیایید. آن شادی خیابانی احتمالی واقعاً حق شما نیست.

 آنهایی که برای تیم ملی شعر ساختند، موزیک و کاست و سی‌دی زدند و حتی به دلیل همگروهی با اسپانیا و پرتغال به فدراسیون فوتبال پیشنهاد دادند تیم ملی ایران از جام جهانی‌ انصراف بدهد، فراموش نکنند جام جهانی‌ 2018 درپیش است و اگر هر اتفاقی رخ داد، شما حق ندارید در آن شادمانه تاریخی با مردم سهیم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *