بازی A Way Out احتمالا ۲۰۱۹ می‌آید

وبسایت دیجی کالامگ – امیرحسین میرزایی: به نظر می‌رسد که قرار نیست بازی A Way Out حتی در سال آینده‌ی میلادی عرضه شود. این بازی که با تهیه کنندگی الکترونیک آرتز ساخته می‌شود، یک بازی داستان-محور دو نفره است. الکترونیک آرتز در کنفرانس EA خود از بازی A Way Out برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌ّهای شخصی رونمایی کرد.
 
بازی A Way Out احتمالا ۲۰۱۹ می‌آید

    بازی A Way Out به صورت دو نفره بازی می‌شود و هر بازی‌کننده به صورت همزمان، کنترل یک شخصیت را بر عهده می‌گیرد.

به نظر می‌رسد که الکترونیک آرتز مشغول فرستادن ایمیل‌هایی به مخاطبان خود است که در آن، از زمان عرضه‌ی دو بازی Fe و A Way Out صحبت می‌شود.

هیچ کدام از این دو بازی تاریخ انتشار مشخصی ندارند. با این حال، اگر بخواهیم به ایمیل‌های فرستاده شده‌ی الکترونیک آرتز نگاهی بیاندازیم، می‌توانیم بگوییم که احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری از این دو بازی منتشر خواهد شد.

 
بازی A Way Out احتمالا ۲۰۱۹ می‌آید

به هنگام معرفی A Way Out در ایمیل الکترونیک آرتز، عبارت «یکی از مورد انتظارترین بازی‌های ۲۰۱۹» به چشم می‌خورد. با این حال، امکان خطا وجود دارد.

تا چند روز آینده شاهد برگزاری رویداد The Game Awards 2017 خواهیم بود از طرفی هفته‌ی آینده هم مراسم PlayStation Experience 2017 شروع می‌شود. این دو رویداد می‌توانند محلی برای انتشار اطلاعات بیشتر از دو بازی مستقل Fe و A Way Out باشند.

بازی A Way Out کاملا به صورت دو نفره بازی می‌شود و هر بازی‌کننده، به صورت همزمان، کنترل یک شخصیت را بر عهده می‌گیرد. بازی قصه‌ی دو نفر را روایت می‌کند که با کمک همدیگر می‌خواهند از زندان فرار کنند. این بازی توسط «جوزف فرس» (Josef Fares) ساخته می‌شود که کارگردانی سوئدی است و به غیر از چند فیلم، بازی Brothers: A Tale of Two Sons را هم ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *