برایان سینگر از پروژه «حماسه کولی» اخراج شد

هنرآنلاین: برایان سینگر از پروژه “حماسه کولی” (Bohemian Rhapsody) که فیلمی زندگی‌نامه‌ای درباره گروه راک کویین است، اخراج شد.
 
برایان سینگر از پروژه «حماسه کولی» اخراج شد 

شرکت فاکس قرن بیستم دوشنبه شب در بیانیه‌ای گفت: برایان سینگر دیگر کارگردان “حماسه کولی” نیست.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این تصمیم به دنبال افزایش درگیری‌ها بین سینگر و رامی مالک بازیگر نقش فردی مرکوری خواننده گروه کویین و غیبت‌های پیاپی سینگر از سر صحنه فیلم اتخاذ شد که شرکت فاکس قرن بیستم را وا داشت از اول دسامبر تولید پروژه را متوقف کند. “حماسه کولی” در لندن در حال فیلمبرداری بود.

فاکس، نیو ریجنسی و شرکت جی‌کی فیلمز متعلق به گراهام کینگ که تهیه‌کنندگان فیلم “حماسه کولی” هستند، “دسترسی نداشتن غیرمنتظره” به سینگر را دلیل توقف تولید پروژه از هفته پیش اعلام کردند.

کمی بعد از انتشار خبر اخراج سینگر، او در بیانیه‌ای مدعی شد که فاکس حاضر نشد به او اجازه مراقبت از “والدین بسیار بیمار” همین‌طور رسیدگی به وضعیت سلامتی خودش را بدهد. او گفت: من می‌خواستم این امکان را داشته باشم که پروژه را تمام کنم و به تجلیل از میراث فردی مرکوری و گروه کوئین کمک کنم، اما فاکس به من این اجازه را نداد، چون من به طور موقت نیاز به رسیدگی به وضعیت سلامتی خودم و سلامتی عزیزانم داشتم.

مشکل از آنجا آغاز شد که کارگردان فیلم‌های “مظنونین همیشگی” و دو فیلم اول “افراد ایکس” هنگام فیلمبرداری “حماسه کولی” چند بار غیبت داشت. غیبت او باعث شد تامس نیوتن سیگل فیلمبردار پروژه، چند روز بجای او سکانس‌ها را کارگردانی کند.

گفته شده است تام هالندر بازیگر نقش جیم بیچ مدیر برنامه‌های کویین نیز به خاطر رفتار سینگر برای مدتی کوتاه پروژه را ترک کرد، اما در نهایت راضی شد که بازگردد. مالک هم به فاکس شکایت کرد و سینگر را به حضور نداشتن سر صحنه، غیر قابل اعتماد بودن و رفتار غیر حرفه‌ای متهم کرد.

استیسی اسنایدر رئیس و اما واتس نایب رئیس “فاکس فیلم” پیش از آغاز تولید “حماسه کولی” به سینگر هشدار داده بودند که هیچ نوع رفتار غیر حرفه‌ای را تحمل نمی‌کنند. یک نماینده از انجمن کارگردانان آمریکا نیز برای نظارت بر کار سر صحنه حضور داشت.

افزایش تنش‌ها به دعوای سینگر و مالک منجر شد که هرچند فیزیکی نبود، اما سینگر چیزی را به سمت او پرت کرد. هرچند بعداً گفته شد که این دو اختلافات بین خود را حل کرده‌اند و انتظار می‌رفت فیلمبرداری شروع شود. اما سپس سینگر بعد از تعطیلات روز شکرگزاری به سر صحنه برنگشت و 10 روز در آمریکا ماند. در نبود او، سیگل چند روز وظیفه کارگردانی را به عهده گرفت تا این که پروژه متوقف شد. غیبت سینگر تیر آخر را زد و فاکس تصمیم گرفت قرارداد خود با او را لغو کند.

به گفته یکی از نزدیکان به پروژه، سینگر مدعی شده است که به خاطر تنش‌ها سر صحنه گرفتار ” اختلال استرسی پس از ضایعه روانی” شده است.

در حالی که دو هفته به پایان فیلمبرداری اولیه باقی مانده است، انتظار می‌رود فاکس در روزهای آینده یک کارگردان جدید را معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *