برنامه‌های سامسونگ در جریان برگزاری المپیک جوانان 2018 بوینوس آیرس

المپیک جوانان 2018

برنامه‌های سامسونگ در جریان برگزاری المپیک جوانان 2018 بوینوس آیرس

شرکت سامسونگ از مسابقات المپیک جوانان 2018 در بوینوس آیرس آرژانتین حمایت می‌کند و نوآوری‌های این کمپانی در اختیار ترویج روح المپیک قرار می‌گیرد. در ادامه به معرفی برنامه‌های سامسونگ در المپیک 2018 جوانان می‌پردازیم.

شرکت سامسونگ قصد دارد میزبان برگزاری چند رخداد در جریان بازی‌های المپیک جوانان 2018 در بوینوس آیرس آرژانتین شود که هدف از آنها انتقال روحیه انجام ناممکن‌ها در میان مخاطبان جوان المپیک است. سامسونگ جزو حامیان کمیته بین‌المللی المپیک در حوزه تامین تجهیزات مخابراتی و ارتباطاتی است.

بر اساس این تصمیم در جریان بازی‌های المپیک جوانان، ورزشکاران و هواداران می توانند پیشرفته‌ترین فناوری‌های سامسونگ را تجربه کرده و ضمن ثبت خاطرات ماندگار خود در المپیک، آنها را به راحت‌ترین شکل با دیگران هم به اشتراک بگذارند.

المپیک جوانان 2018

یانگلی لی، معاون اجرایی سامسونگ الکترونیکس می‌گوید:

این باور که دنیا پر است از فرصت‌های بی‌نهایت، در همین دوران جوانی ایجاد می‌شود و به همین دلیل بسیار مهم است از جوانانی حمایت کنیم که می‌خواهند این محدودیت‌ها را دور زده و غیرممکن‌ها را انجام دهند.

او ادامه داد سامسونگ به جنبش المپیک متعهد است و قصد دارد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های خود، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای هواداران جوان این بازی‌ها در بوینوس آیرس فراهم کند.

بر اساس این برنامه مجموعه‌ای از تجربه‌های تعاملی و فراگیر در غرفه «نمایش‌های المپیکی سامسونگ» در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت که تمرکز آن بر جدیدترین محصولات و فناوری‌های ارتباطاتی، از جمله گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و البته ترکیب گیر IconX با گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و تبلت گلکسی Tab S4 خواهد بود.

المپیک جوانان 2018

در این برنامه دو غرفه «نمایش‌های المپیکی سامسونگ»، یکی در پارک المپیک جوانان و یکی در بازار بزرگ آباستو ایجاد خواهد شد. این دو غرفه به روی عموم مردم باز خواهد بود و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با استفاده از فناوری‌های نوآورانه سامسونگ بازی‌های المپیک جوانان 2018 را به شکل تعاملی تماشا کنند.

فعالیت‌های غرفه‌های سامسونگ در المپیک جوانان 2018

در کل دوره بازی‌های المپیک، ورزشکاران و هواداران و حتی عموم مردم مراجعه‌کننده به غرفه‌های سامسونگ می‌توانند از طریق فعالیت‌های متنوع زیر، ارتباطی معنادار با هم برقرار کنند:

  • فعالیت‌های تجربی: امکاناتی مانند میز تعاملی سامسونگ، گالری ایموجی، چالش فوتبالی سوپرایموجی و گلکسی فیتنس به هواداران و عموم مردم مراجعه‌کننده امکان می‌دهد تا تجربه‌ای فراگیر و ملموس از مسابقات المپیک داشته باشند.
  • تجربه واقعیت مجازی فراگیر: امکانات چهاربعدی منحصربه‌فرد با استفاده از گوشی گلکسی S9 و S9+ به هواداران امکان می‌دهد ورزش‌هایی مانند کایاک سواری، موج سواری و موتورسواری روی برف را به صورتی جذاب تجربه کنند.
  • تجربه محصولات موبایلی و تجهیزات جانبی: غرفه‌های المپیک سامسونگ همچنین فرصت آزمایش محصولاتی مانند گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ و نیز ترکیب گیر IconX با این دو گوشی و تبلت Tab S4 را در اختیار همگان قرار می‌دهند.

مراجعه‌کنندگان به غرفه‌های سامسونگ همچنین می‌توانند با تکمیل انواع تجربه‌ای تعاملی عرضه شده در این غرفه‌ها، برنده حداکثر هفت پین مخصوص شوند که شرکت سامسونگ آنها را با هدف توسعه روح المپیک، با تم‌های ورزشی و فرهنگی، طراحی کرده است.

المپیک جوانان 2018

در بخش دیگری از این برنامه و با هدف کمک به فراگیر شدن روح المپیک، شرکت سامسونگ در تعدادی از فروشگاه‌های منتخب خود، به مراجعه‌کنندگان کارت ورود به بازی‌های المپیک جوانان 2018 بوینوس آیرس را اهدا خواهد کرد. با استفاده از این کارت شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید به چهار پارک المپیک جوانان و ورزشگاه محل برگزاری بازی‌ها و نیز 1200 فعالیت فرهنگی در حاشیه المپیک وارد شوید. تاکنون نزدیک به 600 هزار درخواست برای این کارت‌ها بررسی شده است. این کارت‌ها به شکل گردنبندهای الکترونیکی عرضه خواهند شد.

توماس باخ، مدیر کمیته بین‌المللی المپیک می‌گوید:

فعالیت‌های متنوع سامسونگ در جریان المپیک جوانان 2018 به همه بازدیدکنندگان امکان خواهد داد تا تجربه‌ای منحصربه‌فرد از بازی‌ها بدست آورده و روح المپیک را در سراسر جهان به اشتراک بگذارند. شرکت سامسونگ با قرار دادن فناوری‌های نوآورانه خود در اختیار ورزشکاران و هواداران جوان این بازی‌ها، در واقع قدرت ورزش را افزایش داده است.

حمایت سامسونگ از بازی‌های المپیک از سال 1988 و المپیک سئول آغاز شد. این شرکت سپس سطح حمایت خود را افزایش داده و در المپیک 1998 ناگانو به حامی جهانی این بازی‌ها تبدیل شد. المپیک جوانان 2018 بوینوس آیرس در روزهای 6 تا 18 اکتبر امسال در بوینوس آیرس آرژانتین برگزار می‌شود.

1397-07-16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *