برنامه Holo شخصیت‌ها و افکت‌های سه بعدی را به تصاویر و ویدیوها اضافه می‌کند

برنامه Holo

برنامه Holo شخصیت‌ها و افکت‌های سه بعدی را به تصاویر و ویدیوها اضافه می‌کند

اخیرا کمپانی 8i که در زمینه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده فعالیت دارد، برنامه Holo را با امکان اضافه کردن شخصیت‌های سه بعدی به تصاویر و ویدیوها عرضه کرده تا تجربه‌ای مشابه واقعیت افزوده برای کاربران رقم بخورد.

این نرم افزار در نگاه اول بسیار جذاب است. شما می‌توانید با اضافه کردن کاراکترهای مختلف به تصاویر و یا ویدیوهای خود، عکس‌های جالبی را ثبت کنید. اما در طولانی مدت، احتمالا حتی همراهی مرد عنکبوتی با شما نیز جذابیت خود را از دست می‌دهد. به علاوه، عدم واکنش درست این شخصیت دوست داشتنی در برخی تصاویر هنگامی که زاویه دوربین را تغییر می‌دهید احتمالا کمی آزاردهنده باشد. به عنوان مثال ممکن است این شخصیت با تغییر زاویه، در هوا آویزان مانده، تناسب خود را از دست داده یا حتی خارج از کادر قرار گیرد. به همین جهت برای خلق بهترین عکس باید صبورانه عمل کرد. هرچند، این مشکل در استفاده از شخصیت‌های دیگر همچون یک سگ یا پری دریایی نیز وجود داشته و تنها به مورد خاصی محدود نیست.

کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه داخلی نرم افزار Holo، شخصیت‌های دیگر را با انیمیشن‌ها و حرکات اختصاصی خود دانلود کنند. به همین جهت، این امکان فراهم می‌شود تا کاربران در ایجاد تصاویر متفاوت، خلاقیت بیشتری به خرج دهند. خوشبختانه حق انتخاب در این بخش برای کاربران بالا بوده و شرکت 8i نیز از برنامه‌های خود برای به‌روزرسانی مداوم آن با مدل‌ها، افکت‌ها و آبجکت‌های سه بعدی خبر داده است.

اگرچه این نرم افزار نمایی ساده و ابتدایی از تکنولوژی واقعیت افزوده و کاربردهای آن را پیش روی کاربران قرار می‌دهد، اما شاید استفاده از آن بیشتر جنبه تفریح داشته باشد چرا که به صورت رایگان عرضه شده است.

اپیکیشن پیش رو با آی او اس 10 و اندروید 5.0 به بالا سازگاری دارد.

دانلود رایگان برنامه Holo : آی او اس / اندروید

معرفی برنامه Holo

1396-04-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *