تارتار: کمتر از 12 میلیارد تومان هزینه کرده‌ایم

خبرگزاری تسنیم: مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: باید بگویم ما مردیم تا بردیم. در این بازی خیلی به ما فشار آمد. در نیمه دوم با توجه به اینکه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم، استرس بازیکنان بالا رفت. سیاه‌جامگان هم خیلی زحمت کشید. اگر بازیکنان سیاه‌جامگان در تمام بازی‌ها این‌قدر زحمت بکشند، وضعیت این تیم تغییر خواهد کرد.
وی ادامه داد: همه می‌گویند پارس جنوبی تیم متمولی است. اولاً تیم ما یک سوم تیم‌های مدعی لیگ هزینه کرده است و ما الان 12 بازی است که از باشگاه پاداش طلب داریم. ما اسم پارس جنوبی را یدک می‌کشیم که اصلی‌ترین منبع درآمد ملی است. چطور دولت می‌تواند برای پرسپولیس و استقلال هزینه کند، اما نمی‌تواند به ما کمک کند؟! به نظرم استان بوشهر پتانسیل این را دارد که تیمش مشکل مالی نداشته باشد.
سرمربی تیم پارس جنوبی در ادامه تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهم نگذارند این تیم مشکل مالی داشته باشد. هزینه تیم ما زیر 12 میلیارد است، انتظار داریم پاداش‌های ما را بدهند. رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی) به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را برطرف کند. ما کارمان را در تیم انجام می‌دهیم،‌ اما به قول‌هایی که به ما داده شده است،‌ عمل نمی‌شود. همه انرژی‌مان را برای تیم گذاشتیم و انتظار داریم مسئولان به تیم رسیدگی کنند.
تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا برای تقویت تیمش در تعطیلات نیم‌فصل برنامه‌ای دارد یا خیر، گفت: باید ابتدا شرایط باشگاه مشخص شود، بعد در مورد نیم‌فصل تصمیم بگیریم. فعلاً شرایط در باشگاه خوب نیست.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در هیچ بازی به اندازه این دیدار در نیمه نخست موقعیت گل نداشته‌ایم. زمانی که این فرصت‌ها را از دست دادیم،‌ با توجه به نتایج چند هفته اخیر، استرس به بازیکنان وارد شد و دیگر خوب کار نکردیم.
سرمربی تیم پارس جنوبی در مورد داوری این دیدار نیز خاطر نشان کرد: نمی‌دانم چرا در شهرمان هم داوران به ضرر ما سوت می‌زنند! داور جوان بود و باید صحنه‌های مشکوک به پنالتی قبل صحنه آخر که پنالتی گرفته شد را ببینم و بعد نظر بدهم. همان‌طور که گفتم نمی‌دانم چرا در شهر خودمان هم به ضررمان سوت زده می‌شود. اینجا باید از هواداران هم تشکر کنم که تا دقیقه آخر تیم را تشویق کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *