تاریخ عرضه‌ی احتمالی God Of War پلی‌استیشن4

وبسایت گیم نیوز – سعید زعفرانی: از معرفی بازی در E3 دو سال پیش تا انتشار ویدئوها، اطلاعات و گیم‌پلی بازی در رویدادهای مختلف این دو سال، حالا بالاخره طرفداران یک تاریخ مشخص دارند که می‌توانند روی تقویم خود علامت بزنند. البته احتمالی!
 
تاریخ عرضه‌ی احتمالی God Of War پلی‌استیشن 4

به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه‌ی عنوان انحصاری پلی‌استیشن 4 سونی یعنی قسمت جدید God of War مشخص شده است. آن‌طور که یکی از کاربران کنجکاو در صفحه‌‌ی بازی در فروشگاه پلی‌استیشن (PlayStation Store) رویت کرده است، تاریخ انتشار این بازی مصادف است با 22 مارس 2018 یعنی 2 فروردین 1397.

به‌روزرسانی: البته در حال حاضر در صفحه‌ی این بازی در پلی‌استیشن اسپورت نوشته شده “انتظار داریم این بازی 391 روز دیگر در 31 دسامبر 2018 عرضه شود” که البته مشخص است تاریخی جعلی است که فعلا جایگزین 22 مارس کرده‌اند تا تاریخ عرضه‌ی قطعی بازی رسمی شود.

البته که این تاریخ هنوز رسما تایید نشده است، پس باید منتظر اعلام تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی باشیم. به محض این‌که خبر رسمی اعلام شد، آن را در گیم‌نیوز به اطلاع شما خواهیم رساند. تاریخ احتمالی عرضه‌ی بازی در حالی امروز فاش شد که فاصله‌ی اندکی تا The Game Awards و رویداد PlayStation Experience (تجربه‌ی پلی‌استیشن) داریم. احتمال اعلام تاریخ رسمی عرضه‌ی بازی در یکی از این رویدادها بسیار زیاد است. پس طرفداران نباید نگران باشند چون همین روزها این تاریخ احتمال زیاد قطعی می‌شود.

تاریخ عرضه‌ی احتمالی God Of War پلی‌استیشن 4

تاریخ عرضه God of War

بازی جدید God of War در E3 سال 2016 رونمایی شد اما در رویداد تجربه‌ی پلی‌استیشن سال گذشته حضور نداشت. از زمان رونمایی از بازی چیز خیلی زیادی از بازی ندیده‌ایم و در E3 امسال و گیمزکام هم به تصاویر و بخش‌های کوتاهی از گیم‌پلی بازی (بیش‌تر نبردها) بسنده شد. اما کارگردان بازی در مصاحبه‌ها سعی کرده اطلاعات کلی در مورد بازی و رویکردی که سازندگان برای ساخت بازی جدید اتخاذ کرده‌اند به ما بدهد. او همچنین گفته بود که “قول می‌دهم وقتی آماده شد، یک چیز واقعا خارق‌العاده از بازی نشان دهیم.”

آقای Barlog کارگردان بازی گفته است که در ساخت بازی از سریال لغو شده‌ی Star Wars الهام گرفته‌اند که باعث می‌شود بازی بر روی احساسات تمرکز بیشتری داشته باشد. او همچنین یادآور شد که چالش این‌که مردم کریتوس را بیشتر جدی بگیرند را به جان خریده است.

God of War جدید بعد از اتفاقات بازی سوم را روایت می‌کند. بازی طبق اعلام سازندگان جهانِ آزاد (open-world) نیست اما آزادی نسبی در بازی وجود دارد. در این بازی همچنین صداپیشه‌ی همیشگی کریتوس غایب است و صداپیشگی این شخصیت را «کریستوفر جاج» بر عهده دارد. God of War جدید همچنین فاقد بخش چند نفره خواهد بود.

طرفداران می‌توانند از حالا برای انتشار این بازی تا 2 فروردین صبر کنند، باید دید آیا سونی در روزهای آینده با تایید این تاریخ به طرفداران ایرانی «خدای جنگ» عیدی می‌دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *