تزیین اسباب بازی کهنه با روش های جذاب و فوق العاده! | ستاره

تزیین اسباب بازی کهنه با روش های جذاب و فوق العاده!

بچه‌های کوچک همیشه از اسباب بازی‌هایی که برای آن‌ها می‌خرید خسته می‌شوند و به دنبال اسباب بازی‌های جدید هستند. لازم نیست این اسباب بازی‌ها را دور بریزید. با کمی خلاقیت در تزیین اسباب بازی کهنه و با کمک این آموزش یاد بگیرید چگونه با استفاده از چسب، رنگ، اکلیل و قلمو اسباب بازی‌های کهنه را شگفت انگیز کنید.

برای داشتن وسایل تزیینی یا اسباب بازی‌های خاص و جذاب، همیشه داخل فروشگاه‌ها جستجو نکنید، گاهی به انبار وسایل قدیمی منزل سر بزنید. آنجا وسایل زیادی برای استفاده دوباره وجود دارد.

حال ستاره به شما نشان می‌دهد چگونه با استفاده از اسباب بازی‌های قدیمی بچه‌ها، یک اثر هنری فوق العاده خلق کنید. پس در این بخش مرحله به مرحله تزیین حشرات پلاستیکی کهنه شده با استفاده از رنگ، اکلیل قلمو و چسب را یاد بگیرید.

۱-  اسباب بازی‌های کهنه را بردارید و روی آن را با الکل و پنبه خوب تمیز کنید. باید گرد و غبار و لکه‌های چرب از روی آن برداشته شوند.

توجه: برای درست کردن کاردستی که اینجا آموزش داده شده است، نیاز به حشرات پلاستیکی بزرگ دارید. اما با کمی خلاقیت می‌توانید از سایر اسباب بازی‌های پلاستیکی و کهنه نیز برای این کار استفاده کنید.

۱۰- حشره قرمز را با اکلیل طلایی جذاب کنید، سپس با رنگ سفید و قلمو روی بدن آن قلب‌های کوچک سفید بکشید. دست و سر حشره قرمز را هم با نقطه‌ها و خط‌های سفید تزیین کنید.

۱۱- لبه‌های قلب چوبی را می‌توانید با قلمو و گواش سفید نقاشی کنید. سپس حشره را از سوراخ زیر آن روی میله چوبی که روی قلب قرار گرفته است وصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *