تزیین میوه برای کودک با مدل های جذاب و بامزه | ستاره

تزیین میوه برای کودک با مدل های جذاب و بامزه

کودکان باید روزانه ۲ الی ۵ واحد میوه دریافت کنند تا بخشی از نیاز آن‌ها به مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها تامین شود. برای اینکه به راحتی این مواد مغذی را به بدن آن‌ها برسانید می‌توانید با تزیین میوه برای کودک او را تشویق به خوردن میوه‌ها کنید. در اینجا مدل‌های زیبا و جالبی از میوه آرایی برای کودک آورده شده است.

عکس تزیین میوه برای کودک

خوردن انواع میوه تاثیر بسزایی در سلامت و تندرستی دارد بنابراین همان قدر که خوردن میوه برای بزرگسالان لازم و ضروری است، در کودکان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بهترین زمان برای خوردن میوه در کودکان وقتی است که معده آنها خالی باشد. علاوه بر این، بهترین زمان خوردن میوه برای کودک در وعده صبحانه است. اگر آب مرکبات هنگام صبح به کودک داده شود، موجب افزایش اشتهای او خواهد شد.

اگر فرزند شما یک تغذیه‌ی سالم و متنوع داشته باشد نیازهای روزانه‌ی خود را به راحتی دریافت می‌کند و دیگر لازم نیست شما به دنبال تهیه‌ی مکمل‌های غذایی باشید. به جز صبحانه، میان وعده‌ها نیز بهترین زمان استفاده از میوه هستند.

ممکن است کودکان علاقه‌ی چندانی به خوردن میوه نداشته باشند ولی بدن آنها به ویتامین‌ها، فیبرها و املاح موجود در میوه‌ها نیاز دارد. برای رفع این مشکل می‌توانید از روش‌های مختلف تزیین میوه ها استفاده کنید تا فرزند شما به وجد آمده و میوه بخورد. با این کار به راحتی می‌توانید میوه را در برنامه‌ی غذایی کودکتان بگنجانید.

تزیین میوه برای کودک با موز

موز میوه‌ای بسیار مقوی و پرخاصیت بوده، ارزش تغذیه‌ای بالایی دارد و حتی می‌تواند به عنوان یک وعده غذایی مفید محسوب گردد. اگر کودک شما به درستی غذا نمی‌خورد می‌توانید این کمبود را با دادن موز به او جبران نمایید. موز میوه‌ای خوش خوراک و خوش طعم است و کودکان آن را با میل می‌خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *