تنها 10 درصد ورزشگاه به پرسپولیس می‌رسد

خبرگزاری فارس: مسئول رسانه‌ای سپیدرود رشت گفت: تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل رشت به هواداران پرسپولیس تهران اختصاص می‌یابد و مابقی ظرفیت طبق هماهنگی‌های پیش از بازی به هواداران سپیدرود رشت تعلق دارد.
رادنی دیدار بابیان اینکه سپیدرود برای دیدار مقابل سپیدرود محروم ندارد اظهار کرد: خوشبختانه مصدومان سپیدرود به آمادگی نسبی رسیده‌اند و تنها سام کن است که حضورش در میدان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
وی گفت: پس از چند هفته غیبت 3 بازیکن تأثیرگذار سپیدرود به‌صورت هم‌زمان در ترکیب، این بار سپیدرود این شانس را دارد تا از حضور کعبی، ابراهیمی و نزهتی از ابتدا در ترکیب اصلی بهره ببرد و بدین ترتیب از شانس بالاتری برای پیروزی برخوردار شود.
دیدار بابیان اینکه چند دستگاه اتوبوس توسط شهرداری برای ایاب و ذهاب هواداران تدارک دیده‌شده است تصریح کرد: این اتوبوس‌ها از ساعت 11:00 الی 14:30 از فلکه رازی (میدان انتظام) به هواداران مشتاق سرویس خواهند داد.
وی بابیان اینکه بلیت‌فروشی این دیدار از ساعت 9 صبح آغاز خواهد شد افزود: به دلیل حساسیت بالای بازی از هواداران سپیدرود می‌خواهیم زودتر از دیدارهای قبل ورزشگاه را پر نمایند و با حمایت همه‌جانبه و 90 دقیقه تشویق بی‌امان خود، به‌سان همیشه باعث رقم خوردن نتیجه‌ای مطلوب برای سرخ‌های شهر باران شوند. 
 دیدار دو تیم سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فردا (چهارشنبه) رأس ساعت 15:00 در ورزشگاه سردار جنگل به قضاوت بیژن حیدری برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *