جانی که فدای چند میلیون تومان شد

روزنامه ایران: کارگر پتوفروشی که در درگیری خونین به روی مرد جوانی چاقو کشید و او را به قتل رساند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
 
ساعت 5 عصر روز یکشنبه گزارش قتل جوانی 30 ساله در بیمارستان سینا به مأموران کلانتری بازار تهران اعلام شد. با گزارش این جنایت به محسن مدیر روستا بازپرس ویژه قتل پایتخت، تحقیقات این پرونده آغاز شد. بررسی‌های مقدماتی نشان داد مرد جوان به سبب درگیری که سه ساعت پیش در یک مغازه پتوفروشی در خیابان سیروس رخ داده بود با ضربه چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.
 
با اعزام تیم تحقیق به محل جنایت در خیابان شهید مصطفی خمینی و بررسی دوربین مداربسته پتوفروشی مشخص شد که مقتول ابتدا با صاحب مغازه درگیری لفظی داشته و پس از چند لحظه کارگر پتوفروشی با چاقو به سمت مقتول حمله کرده و او را از پای درآورده بود.صاحب پتوفروشی در تشریح این جنایت به بازپرس پرونده گفت: من چند ماه پیش به ناصر –مقتول- ویلا و ماشینی فروخته بودم اما ناصر پولش را پرداخت نمی‌کرد.
 
تا اینکه از او شکایت کردم و بعد از مدتی ویلا را پس داد اما به خاطر ماشین مبلغ 54 میلیون تومان به من بدهکار بود و هربار هم برای پرداخت پول بهانه‌ای می‌آورد که همین موضوع باعث درگیری ما شد. صبح روز حادثه من در مغازه نبودم که حمید – کارگرم – با من تماس گرفت و گفت او  به مغازه آمد و فحاشی کرد و من هم با او مشاجره کردم. ظهر به مغازه رفتم و در حال خوردن ناهار بودم که ناگهان ناصر وارد مغازه شد و شروع به فحاشی کرد که ما با هم درگیر شدیم و کارگرم حمید با چاقو به سمت ناصر حمله کرد و ضربه‌ای به او زد که به زمین افتاد.
 

من خیلی تلاش کردم تا چاقو را از دست کارگرم بگیرم که دست خودم هم برید و بعد از آن بسرعت ناصر را به بیمارستان رساندیم اما به خاطر شدت خونریزی جان باخت. بعد از آنکه به مغازه برگشتم متوجه شدم که کارگرم فرار کرده است.در ادامه رسیدگی به پرونده بازپرس دستور تحقیقات برای ردگیری کارگر فراری پتوفروشی را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *