جدیدترین و بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز

مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز

جدیدترین و بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز

در جدیدترین مجموعه مپ های بازی کلش آف کلنز، بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز را با در نظر گرفتن انواع مپ های فارمینگ، تروفی، هیبرید و وار برای بازیکنان این بازی پرطرفدار تدارک دیده‌ایم.

حدود شش سال از زمان معرفی رسمی بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) توسط سوپرسل می‌گذرد و امروزه این بازی به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی تبدیل شده است. بازیکن در کلش آف کلنز رییس و رهبر دهکده خواهد بود و تمامی امور تنها به دست او انجام می‌شوند. بازیکن برای اداره دهکده بایستی استراتژی خاصی برگزیند تا بتواند منابعش را ذخیره کرده و با استفاده از آن‌ها دهکده‌اش را گسترش دهد. به دلیل تعداد بسیار زیاد نیروها برای حمله و سلیقه‌ای بودن آن، هرکسی به شیوه خاص خود حمله می‌کند اما نحوه چیدن ساختمان‌های دفاعی چندان سلیقه‌ای نیست و اکثر دهکده‌ها از یک الگوریتم خاص پیروی می‌کنند. در ادامه تعدادی از بهترین مپ‌های تاون هال 8 را آماده کرده‌ایم تا بتوانید مپ دهکده‌تان را بر اساس آن‌ها بچینید و یا در چیدن مپ از آن‌ها الهام بگیرید.

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : فارمینگ

مپ‌های فارمینگ صرفا جهت حفظ منابع و جلوگیری از لوت شدن طراحی می‌شوند و با چیدن آن‌ها، منابع دهکده تا حدود زیادی حفظ خواهند شد. اگر فکر ارتقای ساختمان اصلی یا یکی از نیروها را در سر می‌پرورانید اما بودجه کافی را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم از مپ فارمینگ استفاده کنید تا بتوانید هرچه سریع‌تر نسبت به توسعه دهکده‌تان اقدام کنید.

#gallery-5 { margin: auto; } #gallery-5 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-5 .gallery-caption { margin-left: 0; }

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : تروفی

در این نوع مپ‌ها هدف اصلی افزایش هرچه بیشتر تروفی است و بازیکنانی که می‌خواهند رتبه آن‌ها در کلن بالاتر بیاید به مپ تروفی روی می‌آورند. باید بدانید با انتخاب مپ تروفی تا حدود زیادی از منابع شما غارت خواهند شد و امکان آپگرید نیروها و ساختمان‌ها وجود نخواهد داشت. بنابراین پیش از انتخاب این مپ‌ها به عواقب آن فکر کنید.

#gallery-6 { margin: auto; } #gallery-6 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-6 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-6 .gallery-caption { margin-left: 0; }

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : هیبرید

مپ‌های هیبرید در واقع به عنوان تلفیقی از مپ فارمینگ و تروفی شناخته می‌شوند و در کنار حفظ منابع، تروفی بازیکن نیز تا حدود زیادی حفظ می‌شود. گرچه این نوع مپ نمی‌تواند کارایی کاملا مشابهی با مپ تروفی یا فارمینگ داشته باشد اما برای بازیکنانی که می‌خواهند دهکده‌شان در حالت تعادل قرار بگیرد بهترین انتخاب محسوب می‌شود.

#gallery-7 { margin: auto; } #gallery-7 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-7 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-7 .gallery-caption { margin-left: 0; }

بهترین مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز : وار

اهمیت وار برای هیچ‌یک از بازیکنان کلش آف کلنز پوشیده نیست و همه می‌دانیم حتی چند درصد خرابی بیشتر می‌تواند یک کلن را با شکست یا پیروزی مواجه کند. بنابراین انتخاب مپ وار امری بسیار حساس برشمرده می‌شود و توصیه می‌کنیم پس از انتخاب مپ مورد نظر، حتما آن را تست کنید تا به نقطه ضعف کلن تبدیل نشوید.

#gallery-8 { margin: auto; } #gallery-8 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-8 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-8 .gallery-caption { margin-left: 0; }

شما می‌توانید با جست‌وجو در گجت نیوز سایر مپ‌های این تاون هال و تاون هال‌های دیگر را مشاهده کنید.

1397-06-17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *