جزییات مرحله دوم فروش بلیت جام جهانی

وبسایت نود: بعد از قرعه کشی نهایی جام جهانی، مرحله دوم بلیت فروشی مسابقات از روز پنجم دسامبر(چهاردهم آذر) آغاز شده است. هواداران از سرتاسر دنیا می توانند از طریق وبسایت فیفا بلیت ها را بخرند. مرحله دوم بلیت فروشی به دو بخش زمانی تقسیم می شود:
ثبت نام بین قرعه کشی بلیت بین ۵ دسامبر ۲۰۱۷ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۸
هواداران در این مدت می توانند به جز بازیهای افتتاحیه و فینال که بلیت های خاص خود را دارند، برای همه بازیها درخواست خرید بلیت بدهند. اگر تعداد درخواست ها از تعداد بلیت موجود بیشتر باشد، بر اساس قرعه کشی بلیت ها در اختیار درخواست کنندگان قرار می گیرد. در طول مدت فروش، بین فردی که در روز اول ثبت نام کرده باشد یا در روز آخر تفاوتی وجود ندارد چرا که همه شانس یکسانی برای بدست آوردن بلیت دارند.
به ترتیب ثبت نام بین ۱۳ مارس تا ۳ آوریل ۲۰۱۸

هواداران بلیت های باقی مانده را می توانند در  این بازه زمانی در همان بازه ای که ثبت نام می کنند، بخرند.
بلیت های هواداری و بلیت های هواداری شرطی

علاوه بر بلیتهای فردی بازیها (شامل دسته چهارم که فقط برای شهروندان روسی کنار گذاشته شده است) و بلیت ها ویژه بازیها، بلیت های هواداری از روز ۵ دسامبر قابل فروش است.  هواداران رسمی هر کدام از ۳۲ تیم می توانند درخواست بلیت های هواداری و بلیت های هواداری شرطی برای بازیهای تیم های ملی بدهند. بلیت های هواداری متعلق به سه بلیت بازیهای مرحله گروهی تیم است. بلیت های هواداری شرطی شامل بلیت های بازیهای احتمالی تیمها در مرحله حذفی است. تعداد سهمیه این بلیط شامل هشت درصد گنجایش هر استادیوم است. 
بلیت های دسترسی ویژه

فیفا همچنین بلیت هایی را برای افراد معلول بر اساس تعداد بلیت های موجود در ۱۲ استادیوم برای افراد معلول در نظر گرفته است.
۷۴۲۷۶۰ بلیط

مجموعا ۷۴۲۷۶۰ بلیت برای فاز اول بلیت فروشی در نظر گرفته شده است. اکثر درخواست ها برای بلیت های مرحله اول از جانب روس ها بود اما به تدریج درخواست های بین المللی افزایش یافت و تا کنون ۴۷ درصد درخواست ها در مرحله اول بوده است. هواداران آمریکا، برزیل، آلمان، چین و مکزیک رکورد داران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *