جپاروف: امیدوارم ایران از گروهش صعود کند

خبرورزشی: سرور جپاروف فصل قبل برای پیوستن به استقلال به تهران آمد ولی از اصفهان و سپاهان سر درآورد. او حالا بعد از چند ماه بار دیگر با این اسم و این تیم روبه‌رو می‌شود. هافبک ازبکستانی تیم استقلال با خبرورزشی درباره رویارویی با این تیم اصفهانی حرف زد.

*چرا پیکان را شکست ندادید؟

خیلی تلاش کردیم ولی متأسفانه موقعیت‌ها از دست رفتند. شانس زیادی داشتیم که این تیم خوب را شکست بدهیم ولی فرصت‌های‌مان به گل تبدیل نشد.

* چرا توپ‌های‌‌تان به گل تبدیل نمی‌شوند؟

گاهی در فوتبال از این اتفاقات رخ می‌دهد. دوران سختی برای ما و استقلال به ویژه هواداران‌مان است اما این روزها تمام می‌شود و گل هم می‌زنیم.

* برای بازی با سپاهان آماده‌اید؟

تمرینات خوبی را در روزهای گذشته انجام دادیم و برای این بازی آماده‌ایم. سپاهان یکی از تیم‌های خوب اصفهان است که ساختار خوبی دارد.

* فصل قبل برای این تیم گل هم زدی؟

بله! در بازی با ذوب‌آهن بود که در برد دو بر یک، من گل اول سپاهان را زدم. روزهای خوبی در آن شهر داشتم. یکی از شهرهای تاریخی ایران است.

* خاطره جالبی از آن تیم‌ داری؟

زمان کمی در این شهر بودم و جز مهربانی و دوستی چیزی از مسئولان باشگاه، هم‌تیمی‌هایم و مردم خوب اصفهان ندیدم.

* فکر می‌کردی در این تیم بازی کنی؟

نه! در دنیای حرفه‌ای فوتبال گاهی از این قبیل اتفاقات رخ می‌دهد. من برای عضویت در استقلال به تهران آمده بودم و حتی با تیم هم تمرین کردم ولی پنجره نقل و انتقالاتی بسته شد و به اصفهان و سپاهان رفتم.

* می‌دانی این تیم این فصل وضعیت خوبی ندارد؟

بله! از دلایل این موضوع خبر ندارم ولی می‌دانم سپاهان پرافتخارترین تیم ایران در لیگ برتر است.

* فکر می‌کنید بتوانید این بار برنده شوید؟

ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. راهی جز بردن نداریم. باید برنده شویم و بیش از این از کورس بالای جدولی‌ها عقب نمانیم.

* یک بازی هم روبه‌روی استقلال بازی کردی؟

بله! هفته سی‌ام بود که 90 دقیقه برای سپاهان بازی کردم. البته باختیم (2-1)، تقریباً از بازیکنان این تیم و نوع فوتبال‌شان شناخت دارم. ما نباید به جایگاه این تیم نگاه کنیم چون تیم‌های بزرگ همیشه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

* قرعه‌کشی جام جهانی‌ را دیدی؟

بله! گروه ایران خیلی جذاب است و حتماً مسابقات زیبایی در آن انجام می‌شود. اسپانیا و پرتغال فوتبال زیبایی دارند و فکر می‌کنم اگر ایران کمی خوش‌شانس باشد از گروهش صعود می‌کند. گرچه کار خیلی سختی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *