حضور تیم زولای ایران در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی

تیم زولای ایران

حضور تیم زولای ایران در مسابقات جهانی ورزش‌های الکترونیکی

مسابقات جهانی بازی کامپیوتری زولا در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد و برای اولین بار نماینده ایران با تیم‌های ترکیه و لهستان در مسابقات رسمی زولا به رقابت پرداختند.

از سال گذشته که نماینده و مجری بازی آنلاین کامپیوتری زولا در ایران اعلام کرد که امکان حضور بازیکنان و تیم‌های ایرانی در مسابقات بین المللی زولا را فراهم کرده است و جوانان ایرانی نیز می‌توانند برای دستیابی جایزه نیم میلیون دلای زولا وارد رقابت شوند، هیجان این بازی برای کاربران چندین برابر شد و بازی زولا به پرطرفدارترین بازی آنلاین کامپیوتری در ایران تبدیل شد.

در همین راستا طی ماه‌های اخیر بازیکنان و گیمرهای علاقه‌مند برای حضور در این مسابقات تلاش بسیاری کردند و پس از برگزاری تورنمنت‌های رسمی زولا در داخل ایران، نهایتا تیم «بروتال ایمپکت» موفق به قهرمانی در این مسابقات شد و بلیط طلایی اعزام به مسابقات آنتالیا برای شرکت در مسابقات بین قاره‌ای را دریافت کرد.

مسابقات بین المللی زولا در شهر آنتالیا ترکیه از تاریخ 4 مهرماه 1397 تا تاریخ 8 مهرماه برگزار شد و تیم‌هایی از ترکیه، لهستان و ایران در آن به رقابت پرداختند.

این مسابقات پس از قرعه‌کشی رسما آغاز گردید و تیم زولای ایران با تیم‌های فنرباغچه و گالاتاسرای ترکیه در مرحله مقدماتی رقابت کردند و پس از بازی‌های مقدماتی طبق برنامه زمانی مشخص، بازیکنان هر تیم برای آمادگی بیشتر به انجام بازی‌هایی دوستانه و تمرینی پرداختند.

نهایتا در تاریخ 4 مهر بازی‌های رسمی زیر نظر مسئولان بازی زولا برگذار شد که در نتیجه آن هر دو نماینده ترکیه، یعنی تیم‌های فنرباغچه و گالاتاسرای به مرحله نهایی راه یافتند و متاسفانه تیم ایران از صعود به مرحله بالاتر بازماند.

تیم زولای ایران

هرچند که در این مسابقات بازیکنان ایرانی در دستیابی به جایزه نیم میلیون دلاری مسابقات جهانی زولا ناکام ماندند، اما این تجربه بسیاری خوبی برای کابران ایرانی شد که برای اولین بار در مسابقات بین المللی ورزش‌های الکترونیکی شرکت کردند و این تازه آغاز راه علاقه‌مندان به بازی زولا و البته جوایز ارزشمند این مسابقات است.

طی مراحل مختلف این مسابقات، تیم زولای ایران توانست با نحوه بازی و تکنیک‌های تیم‌های قدرتمند خارجی که در دوره‌های آتی نیز جزو رقبای ایران خواهند بود بیشتر آشنا شوند تا در تورنمنت‌های بعدی با قدرت بیشتری وارد مسابقات جهانی شوند.

نکته اینجاست که به کمک مسئولان بازی زولا در ایران ، بازیکنان یک تیم ایرانی برای اولین بار توانستند در این مسابقات جهانی به صورت رسمی شرکت کند.

تیم زولای ایران

تلاش تیم زولا در ایران برای ایجاد فضایی تازه در ایران برای رشد ورزش‌های الکترونیکی و فراهم کردن امکان حضور تیم‌های ایرانی در عرصه‌های جهانی برای علاقه‌مندان و گیمرهای ایرانی قابل توجه و شایان تقدیر است.

در انتها علاقه‌مندان به بازی‌های اول شخص شوتر و جنگی که تاکنون بازی زولا را تجربه نکرده‌اند دعوت می‌کنیم ضمن ثبت نام در وب سایت بازی زولا این فرصت را غنیمت شمرده و البته از این تجربه هیجان‌انگیز لذت ببرند.

تیم زولای ایران

همچنین برای گیمرهای زولا که به این رشته به صورت حرفه‌ای نگاه می‌کنند آرزو داریم با حضور درخشان خود در مسابقات جهانی بتوانند علاوه بر دستیابی به جوایز ارزشمند زولا، برای کشورمان افتخاری جدید را کسب کنند.

لازم به ذکر است که بازی زولا در ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق تولیدکننده این بازی، فعالیت دارد و تنها از طریق وب سایت www.zula.ir ارائه می‌شود، بنابراین هیچ نمایندگی و یا ناشر دیگری مجوز پخش این بازی را ندارد.

پایان رپورتاژ آگهی /.

1397-08-05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *