حضور سه بازیکن ذوب آهن در تراکتور قطعی شد

ورزش سه: از مدتی قبل بحث بر سر حضور چند بازیکن تیم ذوب آهن در تراکتورسازی به گوش می رسید. دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان سه مهره اصلی و کلیدی ذوب آهن هستند که در فصل نقل و انتقالات نیم فصل به دلیل خدمت سربازی باید از این تیم جدا شوند.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن که هنوز با این تیم نتایج خوبی نگرفته و حتی گفته می شد به دلیل جدایی سه بازیکن اصلی اش در نیم فصل قصد دارد از هدایت این تیم استعفا بدهد امروز در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه اعلام کرد که جدایی این سه بازیکن، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان از این تیم قطعی شده است.

با این حساب می توان گفت که تراکتور یکی از تیم های پرمهره نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر خواهد بود. این تیم جدا از سه بازیکن مطرح ذوب آهن قصد دارد ستاره هایی همچون مهدی ترابی از سایپا و یکی دو بازیکن مطرح و جوان لیگ را نیز به دلیل خدمت سربازی به خدمت بگیرد. اما موضوعی که می توان به آن اشاره کرد این است که با وجود آنکه تراکتورسازی به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات نتوانسته بود بازیکنی را به خدمت بگیرد و در نیم فصل با حضور این ستاره های جوان جان می گیرد؛ اما تیم های دیگر دچار مشکلاتی خواهند شد. در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکن خوب بسیار کم است، چرا که اکثر تیم ها با بازیکنانشان قرارداد دارند و اجازه جدایی به این راحتی را نخواهند داد، مگر آنکه برای جذب بازیکن هزینه زیادی انجام شود.

با توجه به انتقال بازیکنان مطرح سرباز لیگ به تراکتورسازی به نظر نقل و انتقالات نیم فصل برای تیم هایی که بازیکن از دست داده اند معنای دیگری خواهد یافت. ذوب آهن با از دست دادن سه مهره کلیدی اش باید در نیم فصل بازیکنانی سطح بالا را به خدمت بگیرد و قلعه نویی کار دشواری برای یافتن چنین بازیکنانی خواهد داشت. یا این وصف آیا می توان گفت تراکتور و ماجرای سربازی بازیکنان تعادل و توازن لیگ را به هم می زند؟ باید تا زمان نقل و انتقالات منتظر ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *