خودروی چینی و لوکس بی وای دی تانگ به زودی وارد ایران می‌شود

بی وای دی تانگ

خودروی چینی و لوکس بی وای دی تانگ به زودی وارد ایران می‌شود

محصول جدید شرکت خودروسازی BYD به زودی توسط کارمانیا وارد ایران می‌شود. بی وای دی تانگ نام خودروی هیبریدی و لوکس چینی است که با قدرت مناسب و قابلیت‌های خوبی عرضه شده و در آینده‌ی نزدیک نیز در کشور ما به فروش خواهد رسید.

بی وای دی تانگ (BYD Tang) شاسی‌بلند جدید شرکت خودروسازی چینی است که از مجموع قدرت 505 اسب بخار و قابلیت‌هایی مانند پارک خودرو توسط ریموت کنترل به بازار عرضه می‌شود. تانگ خودرویی قدرتمند و هیبریدی است که موفق شد تا توجه همگان را به خود جلب کند. این خودرو از سوی مسئولان شرکت BYD به عنوان سریع‌ترین خودروی هیبریدی جهان معرفی شده است.

بی وای دی تانگ

بی وای دی تانگ از یک موتور بنزینی و دو موتور الکتریکی بهره می‌برد

تانگ از سه موتور شامل یک موتور بنزینی توربوشارژ 2 لیتری و موتور دوحالته‌ی هیبریدی بهره می‌برد. موتور هیبریدی این خودرو امکان رانندگی در حالت‌های تمام الکتریکی و یا هیبریدی الکتریکی را فراهم می‌کند. موتور بنزینی به همراه یکی از موتورهای الکتریکی در جلوی خودرو و یک موتور الکتریکی دیگر نیز بر روی محور عقب قرار گرفته‌اند. همچنین BYD تانگ دارای یک گیربکس 6 سرعته ی DCT است.

بی وای دی تانگ

موتور بنزینی تانگ توانایی تولید قدرت 205 اسب بخار و گشتاور 320 نیوتن متر را دارد و قدرت هر یک از موتورهای الکتریکی این خودرو نیز 150 اسب بخار است که در مجموع قدرت مناسب 505 اسب بخاری را ارائه می‌دهند. امکان فعال‌سازی هر سه موتور برای دست‌یابی به این میزان قدرت وجود دارد.

بی وای دی تانگ

شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو 4.9 ثانیه بوده و قابلیت پارک اتومبیل توسط ریموت کنترل نیز از دیگر ویژگی‌های آن است. BYD تانگ در آینده‌ی نزدیک و توسط شرکت کارمانیا وارد ایران خواهد شد و بر اساس شنیده‌ها، قیمت 200 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

1395-09-06

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *