دانلود ویدیو کالبد شکافی و تخریب گلکسی اس ۸ پیش از ورود به بازار

تماشا کنید: کالبد شکافی و تخریب گلکسی اس ۸ قبل از عرضه به بازار

تماشا کنید: کالبد شکافی و تخریب گلکسی اس ۸ پیش از ورود به بازار

با اینکه هنوز چند روزی تا عرضه رسمی پرچمداران ۲۰۱۷ سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس باقی مانده، ویدیوهایی در مورد انجام تست‌های مختلف بر روی این تلفن‌های هوشمند به اشتراک گذاشته شده است. در همین راستا، شما را به تماشای ویدیویی از جداسازی اجزا و تخریب گلکسی اس ۸ دعوت می‌کنیم.

تماشا کنید: کالبد شکافی و تخریب گلکسی اس ۸ قبل از عرضه به بازار

ویدیوهایی که تاکنون از گلکسی اس 8 منتشر شده‌اند، اکثرا در مورد بررسی رابط کاربری این پرچمدار و یا مقایسه آن با تلفن همراه دیگر بوده‌اند؛ اما اگر شما هم از طرفداران بررسی‌های خشن‌تر هستید، در ادامه یکی از اولین ویدیوهای تخریب گلکسی اس ۸ را برای شما حاضر کرده‌ایم.

ویدیو تخریب گلکسی اس ۸ ، پرچمدار ۲۰۱۷ سامسونگ

برخلاف انتظار طرفداران تست‌های مقاومت تلفن‌های همراه، در این ویدیو خبری از سوزاندن، خم کردن و یا خط انداختن به بخش‌های مختلف گلکسی اس ۸ نبود؛ اما با توجه به اینکه هنوز چند روزی تا عرضه رسمی این اسمارت فون باقی مانده است، تماشا آن خالی از لطف نیست. این ویدیو در کانال یوتیوب What’s Inside به اشتراک گذاشته شده است و زاک از کانال JerryRigEverything، که برای ویدیوهای تست‌ مقاومت تلفنهای همراه مشهور است هم در آن حضور دارد.

نکته قابل توجه در این ویدیو مقاومت باتری گلکسی اس 8 در برابر ضربه و سوراخ شدن است؛ با وجود برش قسمتی از باتری با دستگاه فرز، خبری از جرقه و یا شعله‌های آتش نبود و سوراخ کردن این باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی هم نتوانست باعث بروز اتفاق خطرناکی شود. به نظر می‌رسد که تجربه قبلی کمپانی سامسونگ در مورد باتری‌های اشتعال‌زا گلکسی اس 7 و دردسرهای مربوط به آن، درس بزرگی به این کمپانی داده و باعث ارتقا سطح ایمنی باتری‌های تلفن‌های هوشمند شده است.

1396-01-25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *