دانلود کنید: پک آیکون گلکسی اس 8 برای کاربران اندرویدی منتشر شد

پک آیکون گلکسی اس 8

دانلود کنید: پک آیکون گلکسی اس 8 برای کاربران اندرویدی منتشر شد

از آنجایی که تنها یک هفته تا رونمایی از پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 (Galaxy S8) باقی مانده است، هر روز شاهد فاش شدن اخبار و اطلاعات بیشتری درباره آن هستیم. تا امروز رندرهای زیادی از هر دو مدل گوشی شامل گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس مشاهده کرده‌ایم که نحوه طراحی آن‌ها را از تمامی زوایا نشان می‌دهند. خوشبختانه علاوه بر بخش سخت افزاری، در بخش نرم افزاری و رابط کاربری گوشی نیز شاهد جهش قابل توجهی هستیم. به عنوان نمونه باید به پک آیکون گلکسی اس 8 اشاره کرد که اکنون در دسترس تمامی کاربران اندروید برای نصب و استفاده است.

هفته گذشته شاهد فاش شدن تصاویری در قالب اسکرین شات از رابط کاربری گوشی گلکسی اس 8 بودیم که اگرچه رزولوشن و کیفیت پایینی داشتند، اما تغییر پک آیکون گلکسی اس 8 و همچنین کل رابط کاربری در آن‌ها مشهود بود. خوشبختانه نه تنها این تصاویر واقعیت داشته و اکنون شاهد نسخه بهبود یافته این رابط کاربری در نسخه نهایی گوشی هستیم، بلکه سایر کاربران اندرویدی نیز می‌توانند پک آیکون گلکسی اس 8 را دانلود کرده و نصب کنند.

پک آیکون گلکسی اس 8

برای استفاده از پک آیکون گلکسی اس 8 ، لانچر گوشی باید از آیکون‌های سفارشی‌سازی شده پشتیبانی کند. خوشبختانه، این قابلیتی است که تعداد بسیار زیادی از لانچرهای موجود در فروشگاه گوگل پلی از آن پشتیبانی می‌کنند. در نظر داشته باشید بعید نیست تا این نسخه از پک آیکون گلکسی اس 8 ، نسخه نهایی نباشد و در زمان عرضه گوشی، مجددا شاهد تغییراتی در ظاهر رابط کاربری باشیم. همچنین ممکن است این پک آیکون شامل تمامی آیکون‌ها نباشد و تنها تعدادی از آیکون‌های جدید پرچمدار بعدی سامسونگ در آن‌ها گنجانده شده باشد.

چگونه پک آیکون گلکسی اس 8 را دانلود و نصب کنیم؟

پک آیکون گلکسی اس 8 را از این لینک به صورت مستقیم دانلود کرده و در ادامه عکس‌های داخل فایل ZIP آن را در هر محل دلخواه استخراج کنید. روش نصب، بسته به لانچر اندرویدی شما متفاوت است. به عنوان نمونه باید بر روی یک اپلیکیشن چند ثانیه انگشت خود را نگه داشته و سپس آیکون جدیدی را برای آن انتخاب کنید.

نکته: بایستی از طریق لانچرهایی که قابلیت اضافه کردن آیکون عکس را دارند، آیکون های گلکسی اس 8 را اضافه کرده و سپس از آنها استفاده کنید.

1396-01-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *