رنگ‌های Galaxy S9 سامسونگ مشخص شدند

وبسایت گجت نیوز – سید حسن حسینی: گزینه رنگ های گلکسی اس 9 (Galaxy S9) جدیدترین اطلاعاتی است که از پرچمدار سال 2018 سامسونگ به بیرون درز کرده است. در ادامه، با معرفی این رنگ‌ها همراه باشید.
 
رنگ‌های Galaxy S9 سامسونگ مشخص شدند

اگر خاطرتان باشد، پیش از معرفی پرچمدار سال گذشته سامسونگ، شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی گلکسی اس 8 با رنگ بنفش یا ارغوانی به گوش رسید؛ اما در عمل چنین گزینه رنگی را ندیدیم. حال بر اساس اخبار رسیده از چند منبع موثق، به نظر می‌رسد در بین گزینه رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ علاوه بر مشکی، طلایی و آبی، رنگ بنفش نیز دیده شود. هنوز اطلاع دقیقی از نام رسمی این رنگ جدید در دست نیست؛ ولی احتمالا چیزی شبیه به «آبی عمیق» (Deep Blue) گلکسی نوت 8 باشد.

یکی از رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ بنفش تیره است

گلکسی اس 9 به جای بنفش روشن (همانند آنچه در گزینه رنگ آبی روشن یا Coral Blue گلکسی نوت 7 شاهد بودیم)، با رنگ بنفش تیره رونمایی می‌شود. اما رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی، همان طیفی را دارند که پیش از این در گوشی گلکسی نوت 8 دیدیم. تجربه نشان می‌دهد اگر سامسونگ راهی را که برای پرچمداران سال‌های اخیر خود طی کرده، برای اسمارت فون جدید نیز در پیش بگیرد، شاهد عرضه گلکسی اس 9 با رنگی جدید و غافلگیرکننده خواهیم بود.

رنگ‌های Galaxy S9 سامسونگ مشخص شدند
رنگ های گلکسی اس 8

توجه داشته باشید که گزینه های رنگ گلکسی اس 9 به همه‌ی بازارهای جهانی راه نخواهد یافت. همچنین، بدون شک پنل جلوی این گوشی -همانند گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 – کاملا مشکی خواهد بود. به علاوه اینکه، متاسفانه گلکسی اس 9 قرمز را در زمان عرضه‌ی اولیه‌ی پرچمدار سال 2018 سامسونگ نخواهیم دید. چند روزی از عرضه‌ی گلکسی اس 8 با رنگ قرمز شرابی می‌گذرد. این احتمال وجود دارد که یکی از رنگ های گلکسی اس 9 نیز همین قرمز شرابی یا طیفی مشابه آن باشد. البته این اتفاق، قطعا چند ماه پس از عرضه‌ی اولیه‌ی گوشی خواهد افتاد.

در حال حاضر، این خبرها در حد یک شایعه است. اما قطعا گزینه های رنگ گلکسی S9 تنها اطلاعات جالب این گوشی هوشمند نخواهد بود و در آینده، از دردانه‌ی جدید کره‌ای‌ها بیشتر خواهیم شنید. این احتمال وجود دارد که رنگ‌های گفته‌شده، تنها رنگ های گلکسی اس 9 سامسونگ نباشند و شاهد گزینه‌هایی مانند خاکستری (Orchid Gray) و نقره‌ای (Arctic Silver) نیز باشیم. منتظر اطلاعات بیشتری از اولین پرچمدار سال آینده سامسونگ در هفته‌های پیش رو باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *