زمان انتشار فصل دوم گرند تور (The Grand Tour) مشخص شد

زمان انتشار فصل دوم گرند تور

زمان انتشار فصل دوم گرند تور (The Grand Tour) مشخص شد

آمازون زمان انتشار فصل دوم گرند تور (The Grand Tour)، شو تلویزیونی مخصوص عاشقان اتومبیل ها را اعلام کرد. فصل جدید گرند تور با تکنولوژی‌های جدیدی ضبط شده است که آن را جذاب‌تر از پیش می‌کند.

سه مجری محبوب برنامه‌ی تخته گاز (Top Gear) جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می پس از جدایی از بی بی س، اقدام به ساخت یک کار شو جذاب با ساختاری متفاوت، این بار تحت نظر آمازون و به نام The Grand Tour کردند. ماه سال گذشته گجت نیوز همزمان با آغاز مجموعه تلویزیونی گرند تور اقدام به انتشار اختصاصی آن همراه با لینک دانلود مستقیم و رایگان کرد.

فصل نخست این برنامه تلویزیونی مخصوص عاشقان اتومبیل‌ها جمعا 13 قسمت داشت و انتشار آن نیز تا اواسط بهمن ماه 95 به طول انجامید. نخستین فصل این برنامه بازخورد بسیار خوبی را از تماشاگران دریافت کرد تا آن‌ها مشتاقانه در انتظار عرضه‌ی فصل دوم گرند تور باشند.

طرح پشت پرده‌ی گرند تور این است که تیم سه نفره‌ی گرند تور هر قسمت از برنامه را در مکانی منحصر به فرد ضبط می‌کنند و استودیو سیارشان را هر بار در یک مکان جدید دایر می‌کنند. آن‌ها در فصل اول نشان دادند که می‌توانند به بهترین شکل ممکن اقدام به انجام این کار کنند. پس از پایان این فصل بود که آمازون اعلام کرد به زودی فیلمبرداری فصل دوم گرند تور آغاز خواهد شد. تنها چندی پس از اعلام این خبر بود که مشکل بزرگی درست در آغاز فیلمبرداری این مجموعه صورت گرفت؛ ریچارد هموند به عنوان یکی از سه مجری برنامه دچار تصادف شدیدی شد و ضبط برنامه‌ها به تاخیر افتاد. هرچند خوشبختانه هموند بهبود پیدا کرد تا طرفداران با دیدن دوباره او بر روی صندلی سه نفره‌ی استودیو مسافرتی گرند تور و بحث‌های خنده‌دار همیشگی او با کلارکسون خوشحال باشند.

ضبط فصل گرند تور با تکنولوژی‌های جدید

آمازون در ساخت فصل دوم گرند تور  از تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته‌ای استفاده کرده است و حتی کیفیت فیلمبرداری این سری نیز 4K‌ خواهد بود. چندی پیش نیز این سه نفر در حال فیلمبرداری در کشور کرواسی همراه با خودروهای آریل Nomad و آئودی TTRS‌ دیده شده بودند تا ما احتمالا در یکی از قسمت‌های این فصل شاهد بررسی مدل‌های مذکور باشیم.

زمان انتشار فصل دوم گرند تور

به نقل از آمازون، فصل دوم The Grand Tour هشتم دسامبر (17 آذر ماه) از Amazon Prime Video پخش خواهد شد. گفتنیست که گجت نیوز نیز تنها ساعاتی پس از عرضه‌ی نسخه‌های جدید این سریال، لینک دانلود رایگان و مستقیم کیفیت‌های مختلف همراه با زیرنویس آن‌ها را در اختیار کاربران محترم قرار خواهد داد.

1396-08-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *