شولی: مگر ویسی استعفا کرده؟!

خبرگزاری تسنیم: عبدالنبی شولی، سرپرست استقلال خوزستان پس از اینکه عبدالله ویسی،  در نشست خبری پایان دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان اعلام کرد که از سمت خود استعفا کرده است، اظهار داشت: مگر آقای ویسی استعفا کرده است؟! ایشان فقط گفته است که اگر شرایط به همین شکل بماند، در این تیم نمی‌مانم. از جانب باشگاه و گروه ملی تصمیم گرفته شده است که مشکلات برطرف شود و اگر استعفایی در کار باشد باید آن را به ما کتباً اعلام کنند. ما آرزوی می‌کنیم که شرایط باشگاه خوب شود.
وی ادامه داد: هنوز ویسی چیزی را تحویل باشگاه نداده است و من فقط به این شکل شنیده‌ام که ویسی گفته است اگر شرایط به همین صورت باشد من در تیم استقلال خوزستان نمی‌مانم.
سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که چنانچه ویسی کتباً استعفای خود را به شما اعلام کند، چه تصمیمی خواهید گرفت، تصریح کرد: در این رابطه چیزی ندارم بگویم، چون هنوز اتفاقی نیفتاده است. باشگاه هیئت مدیره دارد و آنها باید تصمیم بگیرند. اگر بحث استعفای ویسی را نادیده بگیریم ما باید در یک جمع صمیمی بنشینیم و مشکلات را حل کنیم. ما قطعاً از ویسی حمایت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم در نیم‌فصل هم بازیکنانی را که احتیاج داریم، جذب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *