عرضه جهانی آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10 آغاز شد

آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10

آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10 عرضه شد؛ مدل‌های دیگر در آینده‌ای نزدیک

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، به‌روزرسانی اندروید 7 برای اچ تی سی 10 (HTC 10)،‌ پرچمدار شرکت تایوانی اچ تی سی منتشر شد. گفتنی‌ست این عرضه به صورت جهانی انجام گرفته و محدود به منطقه خاصی نمی‌شود. هم اکنون شما هم اگر یکی از صاحبان این گوشی هستید، می‌توانید از بخش تنظیمات گوشی خود اقدام به دریافت آن کنید.

ماه آگوست سال جاری،‌ شرکت تایوانی اچ تی سی از تازه‌ترین پرچمدار خود، گوشی موبایل اچ تی سی 10 رونمایی کرد و با توجه به پرچمدار بودن آن، به طبع زودتر از ماباقی مدل‌ها آپدیت اندروید نوقا را دریافت خواهد کرد. این شرکت همان زمان اعلام کرده بود، به‌روزرسانی اندروید 7 برای اچ تی سی 10 را طی سه ماهه چهارم سال 2016 منتشر خواهد کرد؛ ولی تا شب گذشته جزئیات بیشتری از زمان این عرضه اعلام نشده بود. اینک مدیران شرکت اچ تی سی اعلام کرده‌اند، کاربران نسخه آنلاک HTC 10 قادر خواهند بود تا از امروز، آپدیت مذکور را بر روی گوشی خود دریافت کنند.

آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10

عرضه جهانی آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10

عرضه اندروید 7 برای اچ تی سی 10 به صورت جهانی خواهد بود

«مو ورسی» معاون ریاست بخش مدیریت محصولات شرکت اچ تی سی شب گذشته توسط یک توییت با اعلام عرضه به‌روزرسانی مذکور برای گوشی HTC 10 گفت که در حال حاضر تنها دارندگان نسخه آنلاک می‌توانند به‌روزرسانی اندروید 7 برای اچ تی سی 10 را دریافت کنند. البته توجه داشته باشید ورسی در توییت خود، هیچ اشاره‌ای به آنکه این آپدیت در کدام مناطق قابل دریافت خواهد بود نکرده است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت کمپانی اچ تی سی این به‌روزرسانی را به صورت جهانی منتشر کرده باشد. اگر شما هم صاحب یک موبایل HTC 10 هستید، همین حالا گوشیتان را برداشته، به بخش تنظیمات بروید و سپس از بخش About Phone دریافت یا عدم دریافت این به‌روزرسانی را بررسی کنید. متن توییت مو مورسی به شرح زیر است:

جشن شکرگزاری مبارک! دارندگان نسخه آنلاک اچ تی سی 10 از شب جمعه می‌توانند آپدیت اندروید نوقا را دریافت کنند! لذت ببرید!

کاربران گوشی‌های وان M9 و وان A9 همچنان در انتظار دریافت به‌روزرسانی نوقا

حالا پس از عرضه آپدیت اندروید 7 برای اچ تی سی 10 ، به نظر می‌رسد مقصد بعدی اندروید نوقا دو گوشی اچ تی سی وان M9 و اچ تی سی وان A9 خواهند بود. لازم به ذکر است که چندان هم نمی‌توان روی صحبت‌های این شرکت تایوانی حساب باز کرد؛ در ماه مارس زمانی که اچ تی سی از گوشی وان M9 خود رونمایی کرد، وعده داده بود هر زمان گوشی های برند نکسوس گوگل اندروید 7 نوقا را دریافت کنند، این گوشی نیز در فاصله حداکثری 15 روزه آن را دریافت خواهد کرد. اینک ماه‌ها از انتشار اندروید نوقا برای گوشی‌های نکسوس گذشته ولی خبری از عرضه آپدیت نوقا برای گوشی مذکور نشده است.

1395-09-06

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *