عرضه عمومی نسخه بتای iOS 10.2 همراه با والپیپرها و ایموجی‌های جدید

نسخه بتای iOS 10.2

عرضه عمومی نسخه بتای iOS 10.2 همراه با والپیپرها و ایموجی‌های جدید

روز گذشته بود که اپل، نسخه آزمایشی بتا از آی او اس 10.2 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد و حالا مدیران این شرکت از انتشار آن به صورت عمومی خبر داده‌اند. کاربرانی که پیش از این برای آزمایش نسخه بتای iOS 10.2 در سایت اپل ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند دستگاه خود را از طریق سیستم OTA به‌روز نمایند.

البته نباید تصور کنید که برای امتحان نسخه آزمایشی آی او اس، به داشتن مدرک یا گواهی خاصی نیاز است. بلکه تمامی افراد می‌توانند با مراجعه به سایت اپل، به نسخه آزمایشی iOS و همچنین macOS Sierra دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که باگ‌های زیادی در نسخه‌های بتا وجود داشته و ناپایدارند، به همین جهت باید آنها را بر روی دستگاه ثانوی نصب کرد.

اما آی او اس 10.2 به عنوان یکی از ویرایش‌های اصلی این سیستم عامل، ویژگی‌های متنوع و جدیدی دارد که می‌تواند فضای محصولات اپل را تا حدودی متحول کند. اضافه شدن شکلک‌های اموجی با کاراکترهای جدید Unicode 9 که شامل استیکرهای صورت دلقک، صورت کشیده، پروانه، کوسه، جغد و چند شکلک دیگر می‌شود، همراه با استیکرهای مخصوص آقایان و بانوان، می‌تواند علاقه‌مندان به نرم افزارهای چت و گفتگو را خوشحال کند. علاوه بر این، مهندسان اپل تلاش کرده‌اند تا با کارتونی و واقعی‌تر کردن بسیاری از ایموجی‌های قدیمی، آنها را جذاب‌تر از قبل نمایند.

با اینکه اپل نسخه بتای iOS 10.2 را به صورت عمومی عرضه کرده و به زودی نسخه نهایی آن را نیز در دسترس همگان قرار خواهد داد، ویژگی‌های چندان مهمی در ویرایش جدید سیستم عامل آی او اس دیده نشده و نباید آن را به عنوان یک به‌روزرسانی بزرگ تلقی کنید. در کنار ایموجی‌ها، اضافه شدن والپیپرهای جدید، یک ویجت ویدیو، حالتی برای ذخیره تنظیمات دوربین و بیشتر، می‌تواند بسیاری از کاربران را نسبت به دریافت این به‌روزرسانی مجاب نماید. در ادامه نیز ویدیوی از معرفی ویژگی‌های نسخه بتای iOS 10.2 قرار گرفته که می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید:

ویدیوی معرفی ویژگی‌های نسخه بتای iOS 10.2

1395-08-12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.