فناوری شارژ سریع هواوی ، تایید حداکثر ایمنی را از TUV گرفت

فناوری شارژ سریع هواوی

فناوری شارژ سریع هواوی ، تایید حداکثر ایمنی را از TUV گرفت

فناوری شارژ سریع هواوی (Supercharge) موفق شد برای اولین بار گواهی تایید حداکثر ایمنی را از شرکت صادرکننده گواهی‌نامه بین‌المللی TUV Rheinland بگیرد.

هواوی از آغاز همکاری تجاری با شرکت صادرکننده گواهی‌نامه بین‌المللی TÜV برای دریافت گواهی تایید فناوری شارژ سریع (Supercharge) خود خبر داد. این گواهینامه برای اولین بار تضمین می‌کند فناوری شارژ سریع هواوی به شکل فراگیر موفق به گذراندن تست‌های سخت ایمنی کارشناسان ایمنی مطرح جهان شده است.

در این تست تمامی قسمت‌های فناوری شارژ سریع هواوی شامل آداپتور، مدارهای IC و کابل شارژ برای عبور ایمن برق، درجه حرارت پایین و تست شوک حرارتی مورد آزمایش دقیق ایمنی قرار گرفتند. اعطای این گواهی همراه با نظارت دقیق TÜV Rheinland نشان می‌دهد هواوی ماموریت خود را برای ارائه ویژگی‌های نوآورانه به خوبی انجام داده است و تنها به ارائه شارژ سریع بسنده نکرده بلکه از آن مهم‌تر شارژ سریع ایمن را مد نظر قرار داده است.

فناوری شارژ سریع هواوی

آقای کالیان وارما معاون کسب‌وکار جهانی شرکت TÜV Rheinlandدر ارتباط با همکاری با هواوی گفت:

در طول 145 سال گذشته TÜV خود را متعهد کرده‌ است تا انتظارات کاربران را در ارتباط با تضمین امنیت دستگاه‌های پیچیده بر مبنای آزمایش‌های دقیق خود برآورده نماید. با افزایش تقاضا برای ارائه راه‌کارهای شارژ سریع، ما بسیار خوشحال هستیم که با هواوی برای فناوری SuperCharge این شرکت همکاری کرده‌ایم تا با روش‌های آزمایشگاهی ثابت‌شده و تخصصی، اطمینان مصرف‌کننده را در خصوص این سیستم تضمین نماییم. ما همواره باید در مسیر نوآوری ایمنی مصرف‌کننده را در خط مقدم این فرایند حفظ کنیم.

فناوری شارژ سریع هواوی با بالاترین استانداردهای ایمنی ارائه می‌شود

در ادامه آقای بروس لی معاونت کسب‌وکار گوشی های هواوی اشاره کرد ما در هر محصول نه تنها به دنبال ایجاد ویژگی و عملکردهایی نوآورانه هستیم، بلکه فراتر از آن سعی داریم تجربه کاربری مصرف‌کننده را در مقایسه با رقبا بهتر کنیم. او همچنین در این ارتباط اضافه کرد که در همکاری متخصصان برجسته شرکت TÜV Rheinland ما نه تنها راهکار شارژ سریع قدرتمندی معرفی کرده‌ایم، بلکه این راهکار را با استانداردهای ایمنی ارائه می‌کنیم که هیچ یک از رقبا از آن بهره‌مند نیستند.

فناوری شارژ سریع هواوی (HUAWEI SuperCharge) به طور مداوم دستگاه را از اطلاعات اجزای این سیستم مطلع می‌کند و با در نظر گرفتن تمام اجزای چرخه شارژ، به صورت هوشمند ولتاژ شارژر را تنظیم و جریان خروجی مناسب را برای به حداکثر رساندن سرعت شارژ تلفن همراه پیش‌بینی می‌نماید.

فناوری شارژ سریع هواوی

علاوه بر این، اتصالات و جک شارژ در دستگاه‌های هواوی به نحوی برنامه‌ریزی‌شده است تا اگر با قطره‌ای آب تماس برقرار شد به صورت خودکار سیستم شارژ قطع شود. این عامل مانع از اتصال کوتاه و آتش‌سوزی دستگاه خواهد شد.

1396-06-14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *