قیمت گلکسی اس 8 توسط اپراتور ودافون لو رفت

قیمت گلکسی اس 8

قیمت گلکسی اس 8 توسط اپراتور ودافون لو رفت

درحالی که کمتر از 24 ساعت تا معرفی رسمی پرچمداران جدید سامسونگ فاصله داریم اپراتور ودافون (Vodafone)، یکی از پرطرفدارترین اپراتورهای جمهوری چک قیمت گلکسی اس 8 و نسخه پلاس آن را فاش کرد. مطابق انتظارات، این دو گوشی نسبت به همتایان سال 2016 خود از قیمت گرانبهاتری برخوردارند.

در چند روز اخیر اطلاعات زیادی درباره امکانات و ویژگی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس منتشر شده‌اند و تقریبا از همه قابلیت‌های جدید این دو گوشی با خبر شده‌ایم؛ اما هیچ صحبتی پیرامون قیمت این دو اسمارت فون نشده بود و تنها محدوده‌ای گنگ برای قیمت آن‌ها متصور بودیم. اینک اپراتور ودافون از قیمت گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در اروپا پرده برداشت و به شایعات رنگ واقعیت بخشید:

  • گلکسی اس 8 : حدود 815 یورو
  • گلکسی اس 8 پلاس : 925 یورو

در نظر داشته باشید قیمت‌های اعلام شده چندان قابل اعتماد نیستند و هنوز قیمت دقیق محصول کره‌ای ها را نمی‌دانیم. با این وجود این دو گوشی نسبت به گلکسی اس 7 و اس 7 اج حدود 100 یورو گران‌تر هستند:

  • گلکسی اس 7 : 700 یورو
  • گلکسی اس 7 اج : 800 یورو

قیمت گلکسی اس 8

قیمت گلکسی اس 8

قیمت گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس از برادران بزرگترشان بالاتر خواهد بود

علاوه بر ایالات متحده آمریکا، در برخی کشورهای اروپایی نیز پرچمداران سامسونگ به صورت باندل به فروش می‌رسند و هزینه گوشی به صورت ماهانه از آن‌ها گرفته می‌شود. بدین ترتیب افزایش قیمت 100 یورویی برای این کاربران اهمیت چندانی نخواهد داشت اما در سوی دیگر، کاربرانی قرار دارند که باید هزینه پرچمداران جدید سامسونگ را به صورت یکجا پرداخت کنند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم واکنش کاربران به این افزایش قیمت چگونه خواهد بود.

به نظر شما افزایش قیمت 100 یورویی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سبب کاهش فروش پرچمداران 2017 کره‌ای ها خواهد شد؟ با کاربران گجت نیوز به تبادل نظر بپردازید.

1396-01-08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *