لیست کامل آپدیت اندروید 7.0 نوقا برای گوشی های موتورولا

لیست تمامی گوشی های موتورولا که اندروید 7.0 نوقا را دریافت خواهند کرد

لیست کامل آپدیت اندروید 7.0 نوقا برای گوشی های موتورولا منتشر شد. البته بهتر است بدانید که این لیست ماه پیش نیز انتشار یافته بود و تعدادی از گوشی های اصلی این کمپانی را نشانه رفته بود و از این رو اندروید نوقا پیش از این نیز رسما برای گوشی های این کمپانی تحت مالکیت لنوو تایید شده بود. اما حالا می‌بینیم که لیستی کامل از گوشی های شرکت موتورولا که قرار است نسخه 7.0 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا را دریافت کنند منتشر شده است. 

لیست کامل آپدیت اندروید 7.0 نوقا برای گوشی های موتورولا منتشر شد

جالب است بدانید که به صورت کلی گوشی های شرکت موتورولا از نظر دریافت جدیدترین نسخه و آپدیت سیستم عامل اندروید در رتبه اول قرار دارند. در حقیقت گوشی های موتورولا سریع‌ ترین دریافت کننده های بروزرسانی‌ های اندروید هستند. بر اساس لیستی کاملی که به تازگی منتشر شده است گوشی های هوشمندی شامل نسخه های چهارم موتو جی (4th Gen Moto G) و جی پلاس (G Plus) به همراه جی پلی (G Play)، نسل سوم موتو ایکس پیور ادیشن (Moto X Pure Edition 3rd Gen)، موتو ایکس استایل (Moto X Style)، موتو ایکس پلی (Moto X Play)، موتو ایکس فورس (Moto X Force)، دروید توربو 2 (Droid Turbo 2)، دروید مکس 2 (Droid Maxx 2)، موتو زد (Moto Z)، موتو زد دروید (Moto Z Droid)، موتو زد فورس دروید (Moto Z Force Droid)، موتو زد پلی (Moto Z Play)، موتو زد پلی دروید (Moto Z Play Droid) و در نهایت نکسوس 6 (Nexus 6) در این لیست قرار خواهند داشت.

علاوه بر آن کمپانی موتورولا دوباره به این موضوع اشاره کرد که عرضه آپدیت اندروید نوقا برای گوشی های موتورولا از سه ماهه آخر سال میلادی کنونی آغاز خواهد شد. گوشی های هوشمند موتو زد و نسل چهارم موتو جی اولین دستگاه هایی خواهند بود که این بروزرسانی را دریافت می‌کنند.

نظر شما چیست؟ آیا از لیست کامل آپدیت اندروید 7.0 نوقا برای گوشی های موتورولا و تصمیمات این کمپانی به منظور آپدیت محصولاتش در این گستره راضی هستید؟

1395-07-14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *