مذاکره سایپا با شرکت های خارجی برای عرضه محصولات جدید

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی برای عرضه محصولات جدید

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی ، خبری است که توسط مدیرعامل این شرکت رسانه‌ای شد. محسن جهرودی بیان کرد که قصد داریم برای ساخت محصولات جدید با قطب‌های خودروسازی جهان همکاری کنیم.

محسن جهرودی، مدیرعامل شرکت سایپا در خبری عنوان کرد که در زمان کنونی برای برای توسعه صنعت خودرو کشور به استفاده از نخبگان این حوزه نیاز است تا بتوانیم نیازهای تکنولوژیکی خود اعم از تهیه قطعات الکتریکی را تامین کنیم. در این زمینه با خودروسازان جهانی مذاکرات موفقی داشته‌ایم که انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک محصولات جدیدی را تولید و روانه بازار کنیم.

مدیرعامل سایپا در ادامه بیان کرد که در ماه‌های گذشته، محصول جدید سایپا با نام رهام معرفی شده است که درصددیم در زمانی زودتر از موعد مقرر این محصول را به بازار عرضه کنیم. همچنین به دلیل تحریم‌های موجود در تامین و تولید قطعات با مشکلات زیادی مواجه شدیم که خوشبختانه این مشکلات رفع شد.

خودروی رهام

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی و نخبگان داخلی

محسن جهرودی در ادامه عنوان کرد علاوه بر همکاری با خودروسازان خارجی از نخبگان داخلی نیز استفاده خواهیم کرد که به همین دلیل در هفته‌های قبل توسط شرکت سایپا فراخوانی تحت عنوان حمایت مالی از تمام طرح‌هایی که توان صنعتی شدن را دارند، اعلام شد.

خوشبختانه به واسطه فراخوان، یکی از دانشگاه‌های کشور قادر به بومی‌سازی قطعات کاتالیزور کانورتور شده است که توسط آن قسمت زیادی از نیازهای ما برطرف شد. ما هر زمانی که به نخبگان کشور اعتماد کردیم، موفق شده‌ایم و اگر بتوانیم از آن‌ها به خوبی حمایت کنیم قطعا طراحی‌های خود را عملی خواهند کرد.

مدیرعامل سایپا در پایان از توسعه برنامه‌های کسب و کار این شرکت سخن گفت و بیان کرد اولویت و تمرکز مجموعه سایپا بر روی تولید خودرو و قطعات مورد نیاز آن است و بر اساس این موارد می‌توانند کسب و کارهای جدیدی ایجاد کنند. خوشبختانه شرکت‌های گروه سایپا توانسته‌اند گام‌های خوبی در این زمینه بردارند.

1397-07-23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *