مشکلات احسان حدادی برای تمرین در کیش

 خبرگزاری فارس: احسان حدادی که خود را برای بازی های آسیایی سال آینده آماده می‌کند، این روزها به دلیل عدم هماهنگی‌ها هنوز نتوانسته اردوی خود را در جزیره کیش برگزار کند.
مسئولان ورزشگاه المپیک کیش اعلام کرده‌اند زمین این ورزشگاه در اختیار تیم‌های فوتبال قرار دارد و حدادی اگر می‌خواهد باید شب‌ها آنجا تمرین کند.
حدادی در این باره اظهار داشت: نمی‌دانم واقعا مشکل چیست. آیا طلای بازی‌های آسیایی برایشان مهم نیست که همکاری نمی‌کنند؟ به من می‌گویند می‌توانی شب‌ها آنجا تمرین کنی که این واقعا خنده دار است. آیا مسابقه پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی شب برگزار می‌شود؟
وی در مورد اینکه آیا در این مورد با فدراسیون صحبت کرده است یا خیر، گفت: صحبت کردم و آنها هم با مسئولان کیش تماس گرفتند و باید دید چه اتفاقی می‌افتد. اگر نمی توانند هماهنگ کنند، اردوی مرا لغو کنند. من صبح‌ها باید 2، 3 ساعت در زمین تمرین کنم و تمام طول روز که زمین را نمی‌خواهم.
قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مورد اینکه زمینی که خودش ساخته بود، به کجا رسید، گفت: دایره پرتاب را سال گذشته درست کردم و قرار بود آنجا را چمن کنند، اما این کار را هم نکردند. در خاک هم نمی‌شود پرتاب کرد چون دیسک می‌شکند.
 حدادی اوایل امسال نیز برای تمرین در کیش به مشکل خورده بود و زمین ورزشگاه المپیک را در اختیار او قرار ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *