معرفی آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ

آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ

آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ نیز عرضه گردید !

در حال حاضر کمتر کسی پیدا می‌شود که خبر انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده را نشنیده باشد. به دور از تبعات سیاسی این رخداد که طیف وسیعی از رهبران جهان را شوکه کرده است، شاید جالب باشد که بدانید یک شرکت سفارشی ساز گوشی های لوکس روسی، با پیش‌بینی نتایج انتخابات ریاست جمهوری امریکا، از پیش‌تر آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ را تولید کرده و هفته آینده و هم‌زمان با انتقال قدرت به ترامپ، این محصول را به بازار ایالات متحده عرضه خواهد کرد.

آیفون طلایی مزین به عکس دونالد ترامپ که توسط شرکت Caviar سفارشی سازی شده و قرار است از هفته آینده با قیمت 3040 دلار به بازار عرضه گردد، بدون شک برای آن دسته از سرمایه داران ایالات متحده که پیش‌تر حمایت خود را از رئیس جمهور منتخب جدید اعلام کرده بودند مناسببه نظر می رسد.

این محصول که با نام ‘Trump iPhone’ شناخته می‌شود، با فولاد دمشقی تزئین شده و تصویری کوچک از ترامپ روی آن‌ها حکاکی شده است. شرکت Caviar در ماه آگوست گذشته نیز با ساخت 63 عدد آیفون 7 طلایی و تیتانیومی که عکس ولادیمر پوتین رئیس‌جمهور روسیه در قاب پشتی آن نقش بسته بود، تولد این خبره سیاست مدار روسی را به هواداران آن تبریک گفت.

 

1395-08-21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *