مقایسه دوربین گلکسی نوت 8 با ال جی وی 30 ؛ کدام فبلت تصاویر بهتری می‌گیرد؟

دوربین گلکسی نوت 8

مقایسه دوربین گلکسی نوت 8 با ال جی وی 30 ؛ کدام فبلت تصاویر بهتری می‌گیرد؟

سامسونگ گلکسی نوت 8 و ال جی وی 30، دو فبلت دارای دوربین دوگانه هستند که به تازگی معرفی شده‌اند. در این مطلب قصد داریم دوربین گلکسی نوت 8 را با ال جی وی 30 مقایسه کنیم.

سامسونگ همواره یکی از بزرگ‌ترین بازیگران دنیای گوشی های هوشمند بوده است و حتی بسیاری از شرکت‌های سازنده تلفن همراه متهم می‌شدند که در کارهای خود از سامسونگ کپی‌برداری می‌کنند. این شرکت زمانی رهبر تمام سازندگان گوشی های هوشمند بود اما اکنون شاهد آن هستیم که سامسونگ تلاش می‌کند تا از سایر شرکت‌ها عقب نماند. استفاده از دوربین دوگانه در سامسونگ گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) یکی از مثال‌هایی است که می‌توان برای این ادعا زد. گلکسی نوت 8، اولین گوشی سامسونگ است که با دوربین دوگانه روانه بازار می‌شود.

دوربین گلکسی نوت 8

البته باید به این موضوع نیز توجه کرد که شاید سامسونگ زمان بیشتری را صرف تولید دوربین دوگانه خود کرده تا به بهترین نحو از این ویژگی در محصول جدید خود استفاده کند. با توجه به این که دوربین عادی گوشی گلکسی اس 8 بسیار موفق بوده، استفاده از یک جفت سنسور در قاب پشتی فبلت نوت 8 می‌تواند تجربه تصویربرداری را فوق‌العاده لذت بخش کند.

اما سامسونگ گلکسی نوت 8 تنها گوشی دارای دوربین دوگانه در این روزهای بازار گوشی های هوشمند نیست بلکه به تازگی در نمایشگاه IFA 2017 فبلت پرچمدار ال جی یعنی ال جی وی 30 (LG V30) نیز به صورت رسمی معرفی شد. وی 30 از یک خانواده مشهور و موفق در زمینه گوشی هایی با دوربین دوگانه بیرون آمده است و از یک سنسور 16 مگاپیکسلی استاندارد و یک سنسور 13 مگاپیکسلی زاویه باز در قاب پشتی خود بهره می‌برد.

دوربین ال جی وی 30

زمان زیادی برای مقایسه و بررسی دوربین‌های این دو گوشی صرف شده و در نمایشگاه IFA برلین، تصاویری از سوژه‌های یکسان با دوربین گلکسی نوت 8 و ال جی وی 30 ثبت و در کنار یکدیگر قرار داده شده تا بتوانید در یک نگاه، مقایسه‌ای سریع بین دوربین این دو گوشی داشته باشید.

لنز زاویه باز ال جی وی 30 دارای میدان دید 120 درجه است در حالی که لنز زاویه باز دوربین گلکسی نوت 8 تنها 77 درجه میدان دید دارد. همچنین میدان دید سنسور استاندارد برای دوربین گلکسی نوت 8 و ال جی وی 30 به ترتیب 45 و 71 درجه است. به این ترتیب به نظر می‌رسد دوربین دو گوشی حداقل از نظر میدان دید قابل مقایسه نیستند. بنابراین در این مقایسه، لنز معمولی وی 30 در برابر لنز زاویه باز نوت 8 قرار گرفته است.

دوربین گلکسی نوت 8 و ال جی وی 30

در پایان می‌توانید نمونه تصاویر گرفته شده از سوژه‌های یکسان با دوربین دو گوشی ال جی وی 30 و سامسونگ گلکسی نوت 8 را در ادامه مطلب مشاهده کنید و مقایسه‌ای سریع در مورد عملکرد آن‌ها داشته باشید. به نظر شما دوربین دوگانه کدام یک از این فبلت‌ها عملکرد بهتری دارد؟

مقایسه نمونه تصاویر دوربین گلکسی نوت 8 در برابر ال جی وی 30

ال جی وی 30گلکسی نوت 8

ال جی وی 30گلکسی نوت 8

دوربین ال جی وی 30

دوربین گلکسی نوت 8

ال جی وی 30گلکسی نوت 8

دوربین ال جی وی 30

دوربین گلکسی نوت 8

ال جی وی 30گلکسی نوت 8

دوربین ال جی وی 30

دوربین گلکسی نوت 8

فروشگاه اینترنتی جانبی ، فروشگاه تخصصی لوازم جانبی ، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه IFA 2017 . خرید انواع برند های لوازم جانبی موجود در بازار ایران شیائومی ، هارمن کاردن ، وان مور در جانبی

1396-06-12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *