مقایسه عمر باتری آیفون 10 اس مکس با گلکسی نوت 9

باتری آیفون 10 اس مکس

مقایسه عمر باتری آیفون 10 اس مکس با گلکسی نوت 9

اخیرا یکی از کانال‌های مشهور یوتیوب با مقایسه عمر باتری آیفون 10 اس مکس (Apple iPhone XS Max) و گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9)، پرچمدار اپل را در برابر سامسونگ قرار داده است. تصور می‌کنید کدام دستگاه عملکرد بهتری دارد؟

گوشی های اپل، هیچ‌گاه با داشتن باتری‌های قدرتمند یا شارژدهی طولانی به محبوبیت نرسیده‌اند. اگرچه آیفون های اپل با یک بار شارژ، مدت زمان نسبتا زیادی را در خدمت کاربران هستند، ولی عملکرد آنها به اندازه سایر پرچمداران، عالی نیست. مقایسه عمر باتری آیفون 10 اس مکس با پرچمدار اخیر سامسونگ یعنی گلکسی نوت 9 که اخیرا توسط کانال یوتیوب “PhoneBuff” انجام شده نیز به خوبی بیانگر این موضوع است.

“PhoneBuff” که معمولا آن را با انتشار ویدیوهای مقایسه‌ای از سرعت اسمارت فون های مختلف می‌شناسیم، طول عمر باتری پرچمداران اپل و سامسونگ را با یکدیگر مقایسه کرده است تا دستگاهی که در عمل می‌تواند مدت زمان بیشتری در خدمت کاربران باشد، مشخص شود. هرچند، با در نظر گرفتن باتری 4 هزار میلی‌آمپر ساعتی گلکسی نوت 9 و باتری 3174 میلی‌آمپر ساعتی آیفون 10 اس مکس، احتمالا نتیجه این مقایسه از همین حالا معلوم باشد. اگرچه استفاده از سخت افزار و نرم افزاری اختصاصی در آیفون های اپل می‌تواند به عملکرد هرچه بهینه‌تر کمک بسزایی کند، اما ظرفیت باتری را نمی‌توان نادیده گرفت. به علاوه، آیفون ایکس اس مکس از تراشه 7 نانومتری قدرت می‌گیرد که مصرف برق پایین‌تری دارد.

در ادامه، از شما دعوت به تماشای این ویدیو می‌کنیم.

تست باتری آیفون 10 اس مکس و گلکسی نوت 9

1397-07-23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *