مهمترین معیار شما برای انتخاب اپراتور تلفن همراه چیست؛ سرعت، قیمت یا پوشش شبکه؟ (نظرسنجی)

مهمترین معیار شما برای انتخاب اپراتور تلفن همراه چیست؟ (نظرسنجی)

مهمترین معیار شما برای انتخاب اپراتور تلفن همراه چیست؛ سرعت، قیمت یا پوشش شبکه؟ (نظرسنجی)

انتخاب اپراتور تلفن همراه یکی از اولین چالش‌هایی‌ست که هنگام ورود به دنیای دیجیتال با آن مواجه هستیم. معیار شما برای انتخاب اپراتور موبایل چیست؛ سرعت، قیمت یا پوشش شبکه؟

این روزها با ورود نسل چهارم شبکه تلفن همراه در کشور و تلاش اپراتورهای خدمات‌رسان موبایلی جهت سبقت گرفتن از سایر شرکت‌ها، فضایی رقابتی‌تر از گذشته را به وجود آورده است. اما ورود تکنولوژی‌های جدید همیشه به‌صرفه نیست؛ سرعت بالای 4G و 4.5G در کنار قیمت بالای اینترنت در کشور باعث شده تا بسیاری از کاربران علی‌رغم رضایت از این افزایش سرعت، دل خوشی از هزینه‌های گزاف پرداختی نداشته باشند.

مهمترین معیار شما برای انتخاب اپراتور تلفن همراه چیست؟ (نظرسنجی)

در حال حاضر، سه اپراتور مهم تلفن همراه در ایران (ایرانسل، رایتل و همراه اول) به آخرین فناوری‌های روز دنیا در زمینه ارایه اینترنت موبایل مجهز هستند. با این حال، ضعف‌هایی نیز در زمینه زیرساخت و پهنای باند مشاهده می‌شود که امید است در آینده با تمهیدات لازم پوشانده شوند. از سوی دیگر، خبرهایی نیز از تلاش شرکت‌های ارایه‌دهنده اینترنت موبایل برای ورود نسل پنجم شبکه تلفن همراه (5G) به کشور شنیده شده که با این اوصاف، نیاز است تا به طور جدی، راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های مصرف اینترنت کاربران اندیشیده شود.

همانطور که احتمالا می‌دانید، به تازگی طرح اینترنت نامحدود در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات کشور به تصویب رسیده که علی‌رغم اشکالات فراوانی که بر آن وارد است، کورسوی روشنی به سمت استفاده از اینترنت باکیفیت محسوب می‌شود. علاوه بر این، مدتی‌ست که چند اپراتور تلفن همراه طرح‌هایی با عنوان طرح‌های تشویقی عرضه کرده و بسته‌هایی گاه به‌صرفه را به کاربران پیشنهاد می‌دهند.

همه این موارد زمینه‌ای بود تا از شما بخواهیم مهمترین معیار خود را در انتخاب اپراتور تلفن همراه بیان کنید. سرعت، پوشش مناسب یا قیمت؛ انتخاب شما کدام است؟

در نظرسنجی امروز گجت نیوز شرکت کرده و به گزینه مورد نظر خود رای دهید. دلیل این انتخاب چیست؟ آن را در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 191178, container: “#tp-5bd20f9975074” });

1396-05-12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *