میهن پادکست – چگونه ریسک حضور و سرمایه گذاری خود را در دنیای کریپتو کاهش دهیم؟(بخش سوم)

متوسط

قبل از مشاهده این بخش اگر قسمت‌های قبلی این میهن پادکست را ندیده اید، پیشنهاد می کنیم ابتدا آنها را مشاهده کنید. به هر حال برای دوستانی که می خواهند تنها این قسمت را مشاهده کنند، سعی شده است تا این میهن پادکست به گونه ای ارائه شود که وابستگی خاصی به قسمت‌های قبلی نداشته باشد. در این قسمت به ادامه ی نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین الزامی است و عدم رعایت آن ها باعث افزایش ریسک و حتی متضرر شدن شما می شود.

 

چگونه ریسک حضور و سرمایه گذاری خود را در دنیای کریپتو کاهش دهیم؟(بخش اول)

چگونه ریسک حضور و سرمایه گذاری خود را در دنیای کریپتو کاهش دهیم؟ (بخش دوم)

نکاتی که قصد داریم در قالب میهن پادکست آموزش دهیم نزدیک به ۵۰ نکته است که سعی می شود در قسمت های کوتاه و به صورت موردی، به همراه مثال‌های واقعی برای شما ارائه شود. بدون شک سرمایه‌گذاری و فعالیت در تمام حوزه‌های مالی با خطرهایی همراه است؛ ولی رعایت یک سری نکات کلیدی می‌تواند از ضررهای هنگفت جلوگیری کند.

در این میهن پادکست هم ۴ نکته بیان شده است که رعایت کردن آنها می‌تواند برای فعالیت در این حوزه کمک شایانی برای شما باشد. از جمله نکاتی که در این میهن پادکست به آنها پرداخته شده است می‌توان به اقدامات امنیتی و جلوگیری از افتادن در دام کلاهبرداران دنیای ارزهای دیجیتال اشاره کرد.


54321

امتیاز 5 از 2 رای

منبع میهن بلاک چین