می‌توانیم به تیم ملی در جام جهانی امیدوار باشیم

خبرگزاری تسنیم: بهتاش فریبا درباره قرعه سختی که ایران در جام جهانی 2018 با آن مواجه شد، گفت: ما نمی‌توانیم از این قرعه فرار کنیم، در ضمن باید بگویم که در جام جهانی همه تیم‌ها کیفیت خوبی دارند. ما اگر در گروه آلمان، آرژانتین یا برزیل هم قرار می‌گرفتیم کار سختی داشتیم. در جام جهانی اصلاً بازی آسان وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: هم‌گروهی با قهرمان اروپا و جهان جذاب و هیجان‌انگیز است و مطمئن باشید خیلی از فوتبالدوستان ایرانی علاقه داشتند با تیم‌های بزرگ بازی کنیم. از طرفی بازیکنان تیم ملی انگیزه زیادی دارند تا بتوانند برابر اسپانیا و پرتغال خودشان را نشان دهند.

این پیشکسوت فوتبال ایران همچنین خاطر نشان کرد: من معتقدم باختن به اسپانیا خیلی بهتر از این است که در جام جهانی به روسیه یا لهستان ببازیم. البته این را هم بگویم که در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و ما می‌توانیم به نتایج تیم ملی در جام جهانی امیدوار باشیم.

فریبا در خاتمه اظهار داشت: اعتقاد من این است که اسپانیا و پرتغال مثل سال‌های گذشته در اوج نیستند. پرتغال با فوتبال قدرتمندانه‌ای قهرمان اروپا نشد و اسپانیا هم نسبت به زمانی که ستاره‌های زیادی در این تیم بازی می‌کردند، شرایط متفاوتی دارد. ما می‌توانیم مقابل آنها بازی خوبی انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *