نسخه طلایی وان پلاس 5 در سایت TENAA رویت شد

نسخه طلایی وان پلاس 5

نسخه طلایی وان پلاس 5 در سایت TENAA رویت شد

با مشاهده نسخه طلایی وان پلاس 5 (OnePlus 5) در وب سایت TENAA می‌توان حدس زد گزینه رنگ جدیدی برای پرچمدار سال 2017 وان پلاس در راه است.

وان پلاس 5 به دلیل داشتن مشخصه‌های سخت افزاری بسیار قابل توجه همچون استفاده از چیپست اسنپدراگون 835، 8 گیگابایت حافظه رم و از طرفی هیاهوی تبلیغاتی بسیار زیاد شرکت سازنده، این روزها در کانون توجه قرار گرفته است. تنها گزینه‌های رنگ موجود این گوشی موبایل مشکی و خاکستری هستند، اما بر اساس اطلاعات جدید به دست آمده از وب سایت TENAA نسخه طلایی وان پلاس 5 نیز در راه است.

نسخه طلایی وان پلاس 5

البته عرضه یک نسخه دارای رنگ طلایی اتفاق جدیدی از سوی این گوشی‌ساز چینی نیست، چرا که وان پلاس 3 تی نیز دارای چنین گزینه رنگی بود. حتی گوشی موبایل میان‌رده وان پلاس ایکس در کنار رنگ‌های متداول، در رنگ طلایی نیز عرضه شده بود.

امکان اختلاف قیمت نسخه طلایی وان پلاس 5

وان پلاس جزو گوشی‌سازانی است که گزینه‌های رنگ محصولات خود را بعد از عرضه آن‌ها معرفی می‌کند. به عنوان نمونه، وان پلاس 3 تی مشکی چندین ماه بعد از عرضه این گوشی موبایل به صورت محدود و با قیمتی بالاتر معرفی شد و البته خیلی زود نیز به فروش رسید. هنوز تفاوت قیمت احتمالی نسخه طلایی وان پلاس 5 با دو نسخه دیگر آن مشخص نشده است.

1396-04-02

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *