نصرتی: بازی با ذوب‌آهن حیثیتی است

خبرگزاری میزان: محمد نصرتی در خصوص شکایت باشگاه گسترش فولاد از او به کمیته اخلاق اظهار داشت: نمی‌دانم چرا به کمیته اخلاق شکایت کردند. به هر حال مشکلی نیست. من به هر جا که لازم باشد پاسخ می‌دهم حتی کمیته اخلاق.

وی ادامه داد: فعلا دو درصد از مبلغ مورد نظر را به حساب کمیته تعیین وضعیت بازیکنان واریز کردم و اخطاری هم به باشگاه گسترش ارسال شده است. منتظر هستم تا آنها تکلیف طلبم از این تیم را مشخص کنند.

این بازیکن در مورد بازی هفته قبل برابر پارس جنوبی گفت: بازی با پارس جنوبی خیلی خوب بود البته آنها یک موقعیت نصفه و نیمه هم نداشتند. گلر ما حتی یک شیرجه هم نزد. به نظر من روند تیم ما بد نیست.

نصرتی ادامه داد: ما به تمرکز بیشتری نیاز داریم و اگر کمی تمرکز روی تیم داشته باشیم می‌توانیم بهتر عمل کنیم. امیدوارم حداقل دربازی با ذوب‌آهن نتیجه بگیریم. به هر حال نیم فصل نزدیک است و فرصت کافی برای تغییرات و ترمیم تیم وجود دارد.

این بازیکن در مورد بازی با ذوبآهن تاکید کرد: بازی با ذوب آهن سخت و حیثیتی است. آنها در بازی قبلی خود چهار گل دریافت کردند و همین شکست سنگین به آنها انگیزه می‌دهد تا در برابر ما با انگیزه ظاهر شوند. از طرفی ما هم محروم و مصدوم هایی داریم که غیبت‌شان کار ما را سخت می‌کند ولی ناامید نیستیم و برای پیروزی در این بازی به میدان می‌رویم. بازی با ذوب‌آهن برای ما حیثیتی است چون حالا آنها قرار است به جای ما به آسیا بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *